Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni az Opel Corsa-ról?

Mit kell tudni az Opel Corsa-ról?

Figyelt kérdés

A C tipusú Corsára gondolok, olyan 1999 és 2002 között.

Sürgősen autóra van szükségem, ami lehetőleg keveset fogyaszt és könnyű fent tartani. Láttam, hogy van 1.2 és 1.4es benzines (dízel nem érdekel) Az 1.2es motor nem kicsi bele? Minden egyéb tudni való érdekelne róluk, köszi :)



2014. nov. 20. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold át a dízelt! Kimegy a világból,és 5 litert fogyaszt!5 éve van ilyen autóm,tapasztalatból írom.
2014. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem nincs jó tapasztalatom a dízelel. volt hála istennek már múlt időben inkább lecseréltem egy pár évvel idősebb (1995) benzines B corsára 1.2 napi szinten járok vele iskola, óvoda megbízható kis autó. a fogyasztása 5-l körül van.

igaz ez kicsit idősebb és nem c de ha igaz a mit ír róla akkor semmit nem kell rá költeni csak beleülni és menni.

[link]

2014. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam, hogy nem érdekel a dízel, mert éppen csak benzines autók vannak elérhető árban számomra. Ezért érdekelne a benzines autók leírása.
2014. nov. 20. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Értettem.Általánosságban a Corsák megbízható,jól eltalált autók.Vannak nyilván hibáik,mint minden más autónak,de olcsó hozzájuk minden.Fék-futómű filléres árban van,a rendszeres karbantartás,olaj,szűrők megfizethetőek.Gyakorlatilag egy alacsony fenntartású kisautót kapsz.Véleményem szerint az 1.0,1.2-es motor felejtős,nagyon gyenge,az 1.4 már jó választás lehet.Sok sikert a vásárláshoz!
2014. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Városban az 1.2 is megteszi.
2014. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!