Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz a piros autó...

Szerintetek gáz a piros autó fiúnak?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és a kiszemelt egy Golf 4 lenne
2014. nov. 15. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a piros golfot, fiúnak is, simán.
2014. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Remélhetőleg 180 cm-nél nem vagy alacsonyabb, mert akkor alapból nem lennél férfias jelenség, mint azt olvastam pár témával odébb, de ha még piros autód is lesz, szerintem kérd a személyi számod megváltoztatását 2-vel kezdődőre...
2014. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Ha rózsaszínű lenne az már gáz lenne :D

2014. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2014. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként autó vásárlásakor a szín legyen az utolsó amit nézel.
2014. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általában nem az autó színe dőnti el, h fiús vagy lányos az autó (kivétel ha rózsaszín)

Pl Fiat500 Opel Adam Peugeot 206cc kékben is csajos szerintem.

2014. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem kis ötajtós Swiftem van, piros színben. Szerintem nem gáz. (Kis Ferrari :) )
2014. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem az. Nekem volt egy ideig sötét piros opelem (egyesek szerint bordó) színű autóm. Használtan ezt dobta a gép. Egy alkalommal két bűnranda öreg banya ment el mellettem, amikor az autóból szedtem éppen ki valamit. Felém néztek, gyorsan végigmérték az autót és az egyik megjegyezte, hogy: "pff piros, biztos buz¡".

De nem vettem magamra, én is megjegyeztem, hogy megbszom mindkettőtök lányát, vagy lány unokáját (ha már nagykorúak) aztán pofázzatok. Meg ez az eset borsodban történt, Miskolcon, ott meg köztudottan szinte csak az ország legostobább, legbutább emberei élnek, úgyhogy nem kell komolyan venni őket. Azóta metálszürke autóm van és nagy szakállam. De az ígéretemet egyszer betartom.

2014. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is Borsodban élek, Borsodban tényleg több az ostoba ember, de csak azért, mert több a cigány, és a cigány az ostoba.
2014. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Ja elnézést, véletlenül kisbetűvel írtam a Borsodot.

Nem a cigányok az ostobák, nem rájuk céloztam. Köztük is van sok buta, ez tény. Nem emelném ki őket, mert nincs bajom a származásukkal. Akikkel gond van és gyakran összetalálkozol ott, azok nem épppen cigányok és mégis brutálisan primitív, bunkó, ostoba, rosszindulatú emberek. Tisztelet a kivételnek.

2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!