Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46 318i 118LE vélemények?

BMW e46 318i 118LE vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire elegendő a 118Le a kasztni mozgatásához?

Nem versenyezni kell, de előzni azért tudjak vele ha kell!

Konstrukciós, egyéb hibák?

Szervizre mennyire igényes?

Azt tudom hogy kicsit drágábbak hozzá az alkatrészek, mint pl egy hasonló évjáratú VW...



2014. nov. 10. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha egy kamionnal találod magad szembe, akkor mindegy, hogy melyikben ülsz. Az akkor áltlagautóknál az e36 is masszívabb. Az újabbaknál meg nem biztonságosabb az E46.

Ne úgy indulj neki, hogy úgyis karambolozol.

2014. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, de hiába megy az ember normálisan elég csak 1 hülyével összefutni, persze ott is sok mindentől függ a kimenetel, de családosként ez is szempont, a biztonság...

Egyébként más típusokat is néztem a hétvégén, így egyáltalán nem biztos a bömös, néztem Passatokat 1998-2002, Golf IV/Bora, Seat Toledo és a benzin se biztos még!

Egy dolog biztos, hogy német lesz újra!

2014. nov. 17. 00:42
 13/16 anonim válasza:
szerintem ha mar nemet, akkor inkabb BMW AUDI vagy MERCI...
2015. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Láttam, hogy 320-től fölfelé kellene. Ehhez kapcsolódó érdekesség, hogy 2005 után induló E90 320i-ben ugyanaz a motor van, mint a 2003 utáni E46 318i-ben, ezért nyugodtan meg lehet venni az E46 318i-t is (ha 2003 utáni), ugyanúgy nincsenek konstrukciós hibái, mint a 320i-nek, szinte egy Toyota motoréval egyezik a megbízhatósága és keveset fogyaszt egy új fejlesztésnek köszönhetően. Még a Citroen is gyártott néhány sorozat autót annak a motornak egy kisebb változatával, de még a Peugeot is átvette. Ez egyben a másik érdekesség, hogy sokan nem is tudják francia autókat szidók és a francia autó tulajdonosok, hogy egy BMW motor hajtja az autójukat. Nem vették volna át a BMW-től, ha rossz motor volna.
2015. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó autók, nem kell többet költeni rá, mint egy hasonló korú octaviara vagy passatra. Mindegyiken elromolhat valami, ez nem márka függő. Tény, hogy lehet drágább kicsivel az alkatrész, de nem horror az e46 hoz. Benzinest vegyél azt még könnyebben fentartható. Bár én pont a 2003 elötti e46 ot ajánlanám mert ugyebár 2003 asok n43 as motorja nem a legjobb, mig az m43b19 118le egy marhajó motor. Olaj és szürőcsere 10 ezrenként, kopó dolgokat időben cserélni és igazából ennyi. Néhány szilent meg lengéscsillapito szokott lenni de ezek minden autón vannak. Tehát szerintem vedd csak meg. Jó verda.
2018. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne N-es és ne P-s rendszámúakat nézz, hanem G-H-esetleg I- rendszámuakat(évjárat függő de 1998-2003 ig kb ezek) azok magyarországi első forgalomba helyezésüek, így a km állás és az előélet lekérdezhető ingyen, ezzel helyzeti előnnyel indulsz a behozott 0 előéletü vagy épp hamisan készitett szervizkönyü kotlákok ellen. Ha ez megvan akkor se vedd főnyereménynek azért nézd át a küszöböket és a hátsó kerékjáratokat/íveket ajtók alját és csomiajtót. Ha mind ez jó és a km valós, és az előéletébe sem volt összetörve stb akkor megszabad venni. De a mai piacot nézve HAHUN mondjuk átlagosan 100 ból 90 az behozott külföldi ami meg igazából zsákbamacska. Nem vennék olyat.
2019. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!