Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crossmotor karbantartás...

Crossmotor karbantartás kérdés? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Ha vennék egy crossmotort, pontosabban honda CR 125-öt, tudom hogy üzemórás, tisztában vagyok ezekkel. Az időközönkénti olajcsere, légszűrő mosás stb. A kérdés, hogy honnan tudom, hogy Pl. milyen-mennyi olaj kell bele, mennyi hűtővíz, ilyesmi. Szóval a gyári kiskönyve kellene, vagy honnan lehet ezeket tudni? Mert azt lehetetlen beszerezni.

2014. nov. 9. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezeken a dolgokon akadsz fenn? Ha cross motorral szemezel akkor jobb ha nem vagy csóró. Ha nem vagy csóró, akkor nem lesz gond olajból és hűtőfolyadékból bevásárolni többet mint ami bele megy. Gondolom a blokkon van valami nívócsavar és/vagy rá van írva hogy mennyi olaj kell bele. Egyébként egyáltalán nem lehetetlen beszerezni a gyári karbantartási utasítást, de azért fizetni kell, nem lehet leszedni ingyen a netről.
2014. nov. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!