Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift milyen autó?

Suzuki Swift milyen autó?

Figyelt kérdés

Érdemes venni egyet 96-os évjárat körül? 1.0-ás motorral van a közelemben 3 jó áron. Mennyire bírja a 80-90km/h körüli tempót? Mennyit fogyaszt 70% országút és 30% városi használat mellett?

Tényleg annyira megbízhatóak, mint amennyire írják itt a neten?


2014. nov. 9. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus igénytelen autó, egyszer kíváncsiságból autópályán megnéztem mi a max amit bír, 140-145 körül volt, a 80-90-es tempót még egészen jól bírja, viszont mindemellett én elsősorban országúti használatra nem ajánlanám, mert tényleg könnyen törik, illetve nagyon könnyű az egész autó. Városba optimális.
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Első válaszolót hagyd is figyelmen kívül, akkor ökörségeket ír.


Nyilván azért járnak sokan ezzel, ilyennel, mert jó autó, olcsó, keveset fogyaszt, tényleg nagyon megbízható, főleg ha nem lestrapáltat veszel.

2014. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is ilyen van. Nagyon igénytelen autó, sosem volt még semmi baja, már több mint 10 éve megvan. A fogyasztása nagyon jó, 4,5-5 literrel eljárnál vele szerintem így. Bár én inkább az 1.3-masat ajánlanám, mivel az 4 hengeres és kiegyensúlyozottab a motorja, ezért jobban megy, és a fogyasztása sem több, mivel jobban bírja a kasznit. Csak ajánlani tudom. Vigyázz vele mert törékeny, és hajlamos rodhadni.
2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Full fapad az egész.

Ami szervós az már drágább, kp.zár még csak-csak akad, de pl el-ablak is ritka. A klímás az meg már elég drága ahhoz képest h swift.

2014. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ez jön ki a keretből, akkor érdemes. Tényleg olcsón fenntartható, ha valami megkotlik benne, az is olcsón pótolható.

- igen, keveset fogyaszt, de azért csodákat ne várj tőle. Városban olyan 6,5 - 7 literrel eljárhatsz vele,ha megszokod és kitapasztalod

- 80-90-et simán bírja, de országutazásra én sem ilyet vennék, a virsli gumik és a papír kasztni nem életbiztosítások

- megbízhatónak megbízható, mert egyszerű mint a faék.


Mindezzel együtt én inkább vennék egy F Astrát. Kb. a Swift árából kijön, és az már AUTÓ. Swiftet vezetni olyan, mint a vidámparki dodzsem, csak van teteje. Az Astra más sokkal komolyabb, stabilabb és dinamikusabb, még az alap 1.4-es motorral is, ami szintén megbízható és olcsón szervizelhető.

2014. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!