Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ilyen paraméterekkel...

Tudnátok ilyen paraméterekkel autót mondani? (első autónak)

Figyelt kérdés

Első autó lenne, és mivel fiatalok vagyunk, nem tudunk sokat költeni rá, nem lenne jó ha minden hónapban tízezreket kéne rákölteni, mert ez rossz benne, az rossz benne... Alacsony fogyasztású, biztonságos és megbízható legyen. Olyan 400-500ezer Ft-ot tudnánk a vásárlásra szánni. Honda Civic megfelel ezeknek a paramétereknek? Swiftet nem szeretnék mert nem biztonságos, tehát nem ártana ha lenne a kocsin egy kis "anyag", vagyis ha ránézek nem egy papírhajó jut róla eszembe, hanem azért egy legyen masszívabb darab.

Köszönöm a segítséget!



2014. okt. 25. 22:35
 1/10 lexipadre ***** válasza:
9%

Opel Corsa B,Hyundai Atos,Getz,Renault Clio,Thalia.Nekem Suzukim van 2003 óta.

Nagyon szeretem,mert ritkán kell alkatrész hozzá de az sem drága.Tudom vékony stb.

De ezrek használják.Esetleg Suzuki Ignis.

Olasz autókat nem javaslom.Franciát is fenntartással.

üdv egy hivatásos gépkocsivezető

2014. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, utána nézek az említett autónak :)
2014. okt. 25. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Orvos látott már? Minden tizenéves BMW-t akar venni első autónak!

Viccet félretéve F Astra a te kocsid.

2014. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lexipadre ***** válasza:
Igen az f Astra is jó.És az elég nagy,ha valamiképpen megszaporodtok.:)
2014. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, a BMW sem rossz, de amúgy már nem tizenéves vagyok :)

nekem a Subaru, a Saab és a Mitsubishi tetszik, ha már jobb kocsikról beszélünk, de ezek nem éppen olcsó autók.

Köszi a tippet, az Astrának is utánanézek.

2014. okt. 25. 23:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az alacsony fogyasztás neked?
2014. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A Civic is jó választás lehet, ha találsz ennyiért jó állapotút. Én még a Nissan Almerát ajánlanám figyelmedbe!
2014. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Aki BMW-t említ, főleg első autósnak, azt legközelebb ki kellene tiltani. De én is csak vicceltem.


A Civic teljesen jó, de csak a 98-as évjárattól a békalámpásnak is nevezett, mert onnatól adtak a biztonságra is. Népszerű típus (bár egy Subarus ismerősöm köcsögautónak hívja, nem tudom miért). Vagy nézzetek szintén 98-tól gyártott Astra G-t. Vagy Skoda Octaviát. Csak nem tudom, találtok-e megfelelő állapotút ezekből félmillióért. Egy kicsit még hozzá kellene tenni.

Mert például vannak ilyenek:

[link]

Csak egy kicsit többért. Mondjuk ezt a Hondát olyantól nem venném meg, aki nyíltan reklámozza, hogy nem vitte autószerelőhöz. Akkor nyilván hanyagolta, se szilenteket, se futóműbeállítást nem kaphatott, se olajcserét rendesen, se egyéb olajak cseréjét, semmit. Az ilyet kerüljétek, akik azt hitte, hogy nem kell karbantartani egy autót.

2014. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
néccázé milyen béemvé van szerinted? De vehetsz szép boyracer kiviket. 50 kilóval több a vas benne mint a swiftbe.
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Citroen Xsara-t ajánlanám figyelmedbe. Tágas, nagyon kényelmes, jó autó. Valamiért nagyon alul van értékelve. 1.4-es és 1.6-os motor is jó bele, és ennyi pénzért már bőven találsz belőle jó állapotút.
2014. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!