Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy kormányban tényleg van e légzsák vagy nincs? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Teljesen járatlan út ez nekem. Ajándék lenne. Nő vagyok, nincs jogsim, úgyhogy talán elnézhető, hogy bennem ilyen kérdés felmerül. :)
2014. nov. 8. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Még valami: a kormányközepet ahol a légzsák van, nem szokták bőrözni, mert gátolja a nyitást és sérülést okozhat! Ha az új megegyezik az eredeti kormánnyal, akkor a légzsák simán átrakható az újba! Persze ha az eredeti is légzsákos volt.

Ráadásul egy kormánylégzsák 5-20 ezer forint, nélküle olcsóbb a 10-15 ezres bőrkormány.

2014. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Légzsákos az előző is, és olyat is szeretne. Tudom, hogy airbag mit jelent, arra lennék kíváncsi, hogy van e valami látható jele, hogy tényleg benne van e és nem b@sszák át fejem. Tudom milyen kell, milyen fajta. Csak az érdekelne, hogy mi egyéb van ami fontos lehet. Mint a sérülések amit említetek, stb...

Ha valaki nem tud válaszolni a kérdésre, csak kioktatni, az inkább robogjon vissza az asszony vagy anyu szoknyája alá, és ne itt akarjon kemény legény lenni, aki azt hiszi kioktathat. Azt hiszem érthető, hogy ezekhez nem értek, talán nem sokan tudnának itt válaszolni, sok konyhai, élelmiszeripari, kozmetikai témában.

Segítséget kértem. Hiszen ez az oldal ARRA VALÓ!

2014. nov. 9. 11:52
 13/17 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést, kaptál is rá normális választ és még Te vagy felháborodva?

Itt a válaszadók többsége segíteni akar.

Vegyél vissza!

2014. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Hogy az airbag felirat alatt TÉNYLEGESEN benne van-e a légzsák, azt ránézésre NEM tudod eldönteni. Remélem rövid volt és érthető.
2014. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Ne bénázzatok légyszives kérdezö üssél rá egy bazinagyot az irbag feliratra és ha eldurran az airbag akkor tényleg van azaz tényleg volt benne.
2014. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
a légzsák lassulásra érzékel
2014. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De ha ráüt a légzsák gombra akkor is eldurran.
2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!