Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy kormányban tényleg van e légzsák vagy nincs? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Teljesen járatlan út ez nekem. Ajándék lenne. Nő vagyok, nincs jogsim, úgyhogy talán elnézhető, hogy bennem ilyen kérdés felmerül. :)
2014. nov. 8. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha van rajta AIRBAG felirat akkor van benne légzsák.
2014. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ok hogy van airbag felírat, de hogy benne van e......azt passz

pl.: karambol után nem tesznek bele...hogyan ellenőrzöd?

Gondolom erre lett volna kívánics akérdező....ami engem is érdekelne, bár sosem gondokodtam el rajta

2014. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesznek ilyen színvonalú emberek.
2014. nov. 8. 22:02
 4/17 A kérdező kommentje:

Pontosan! :) Köszönöm. Vagy tudtok e bármit, amit meg kell nézni rajta. Amit én is észrevehetnék.

Azért örülök, hogy van olyan aki számára nem oltári baromságot kérdezek.

2014. nov. 8. 22:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha járatlan vagy benne, akkor nem kéne ilyen ajándékot venned, mert a végén olyat veszel ami nem jó a kocsihoz, vagy nem építhető bele legálisan, hibás, stb.


Gondolom nem vadi újat fogsz venni, mert ott nem lenne kérdés a légzsák.


Max add oda a pénzt az embernek, vagy menjetek el együtt megvenni, ha ő ért hozzá.

2014. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elnézést ha megsértettem valakit előző válaszommal, nem állt szándékomban.

Tehát ugye az AIRBAG felirat, illetve a ragasztott, sérült kormányközép alapján.

Mivel egybe van építve a légzsákkal ezért nem olyan könnyű cserélni, ugye ez szakad át amikor baleset van és ezen jön ki maga a zsák.

Szerintem.

2014. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Kettegolfhoz nincs légzsákos sportkormány.


Amúgy műbizonylat nem árt hozzá.

2014. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A légzsák megléte csak egy a sok kisebb-nagyobb ellenőrizendő faladatok közül, amit a vásárlás előtt érdemes megnézni.

Annak ellenőrzését, hogy az eladásra kínált autó valójában milyen állapotban van, nagyon ajánlott szakemberre bízni.

Helyükön lévő légzsákokkal is lehet balesetes, törött az autó, de sérülésmentes járgány is lehet lestrapált, motor, futómű, kormányberendezés, karosszéria, és az avatatlanaknak érdektelen részletek is árulkodóak lehetnek egy hozzáértőbbnek...

Két lehetőséget ajánlok:

1 - keress meg egy ismerős autószerelőt, akiben megbízol, és kérd meg (fizesd meg) segítsen neked, nézze meg az autót, véleményezze.

2 - ha nincs ilyen ismerősöd, az eladóval egyeztess, hogy a költségeden szeretnéd átnézetni az autót, mielőtt aláírjátok az adásvételit - jobb elbukni az átvizsgálás díját, mint elvinni egy roncsot

2014. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, valamit félreértettél. Nem autót, hanem csak kormányt szeretnék venni. Neki van egy szerelem autója. Ez még nem lett benne kicserélve. De tudom, hogy szeretné.

Van ismerős aki csak messziről tud segíteni, ő tudja, hogy amit kinéztem az megfelel-e, mert közeli ismerősök. Tudja milyen autóról van szó, amibe kell. De külön nem vett még ő sem. Vagyis ő csak a típusban tud segíteni, az apró jelekben nem. Mivel amit kinéztem frissen bőrözött, így nem tudom, hogy azok a sérülések igy is jelen lehetnek e. De ezt nagyon jó, hogy mondtad.

2014. nov. 9. 10:29
 10/17 anonim ***** válasza:

"pl.: karambol után nem tesznek bele...hogyan ellenőrzöd?"


Eléggé árulkodó lehet a kiszakadt kormány burkolat!


"Sejtettem, hogy lesznek ilyen színvonalú emberek"


A válasz teljesen korrekt volt, rá szokták írni, hogy "Airbag".


Azt már meg se említem, hogy nem cserélgetheted csak úgy a kormányokat, eléggé típusspecifikusak! Ha esetleg azon elmélkednél, hogy a sima kormány helyett légzsákosat adsz, annak nem sok értelme van, mert pár dolgot még át kell alakítani hozzá!

2014. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!