Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Bmw 318 assal hogy lehet...

Egy Bmw 318 assal hogy lehet driftelni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 16:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én még azért nem tudok mert friss jogsis vagyok de egy 1500-as Ladával lehet driftelni?
2014. nov. 4. 10:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért azt megnézem, amikor te 56 lóerővel megrajzolsz egy kellően nagy ívet :D
2014. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt az ívet én is megnézném. 56 lóerővel sztem max bohóckodni lehet, esetleg hóban játszadozni valamicskét, Főleg egy farmotoros farnehéz autóval, még több tapadás jut hátra :D
2014. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Először driften most nem azt értem hogy egy körivet irok le ha csak annyit hogy a kanyart úgy veszem be hogy kivágja a farát másodszor te milyen kocsit ajánlasz?
2014. nov. 4. 10:35
 15/18 anonim válasza:
Farnehéz? Tévedésben vagytok kicsit :) az egész autó van vagy 900 kg mindennel együtt! ;) még ha száraz az idő egy körforalmat simán végig lehet nyomni 2x;) hát még egy kanyart szép nagy ívbe :) legyen tucatautótok, mert szinte már mindenki bmw-t vesz...:) De hát akkor maradjatok meg a kis világotokban.:) nézzetek youtube-on pár videót 130 lr-ekről...megvan adva nekik a tisztelet!! ;)
2014. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor mi lenne, ha csinálnál nekünk pár videót és feltöltenéd a youtubera. Nekem ugyanis nem sikerült találnom olyan videót, amin száraz úton rúgják keresztbe :)


Attól, hogy az autó farnehéz, még lehet 900kg, nem értem hogy függ össze a kettő :D


Ne értsd félre, én tisztelek minden autót és mindenkit aki autót hajt. De ne mondd azt, hogy egy alap 120-assal te azt megcsinálod, amit megcsinálnál egy sperres E30 318is-sel ( és akkor még nem is brutálisan nagy motorost írtam..). :)

2014. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek ehhez de nem úgy van hogy a drift hátsókerekes autóknál úgy müködik hogy hirtelen nagy erö jut a kerekekbe és kivágja a kocsi farát ezt nagy teljesitményü autóknál úgy lehet emgcsinálni hogy hirtelen lépsz a gázra kicsinél meg visszakettö kuplungrugással.
2014. nov. 5. 19:57
 18/18 anonim ***** válasza:
Az hogy kanyarban kimegy a fara valamicskét, az nem drift :D A honda DelSol-ommal is megcsinálom azt , mégsem mondom hogy driftelek vele :D
2014. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!