Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? simson S51B...

Melyik a jobb? simson S51B vagy S51 enduro? mi a tapasztalatok simsonnal? Tudom hogy nem szétgyilkoltat kell kifogni, de szerintetek megéri befektetni?

Figyelt kérdés

most jutottam el oda hogy szeretnék elkezdeni motorozni kisebb távokra kellene 30-40 km megtételére max, mivel nem sok a fizetésem és nem akarom hogy anyuci pénzeljen Ìgy a simsonon gondolkodom ... köszönöm előre is a válaszokat/oltásokat nem kérek

22/F


2014. nov. 1. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

30-40 km-es távokra tuti, hogy nem vállalnék be simsont - marha xar hazatolni 25 km-t ha megáll (és hidd el, minimum 1000 km-enként meg fog, amit itt a gyik-on hadoválnak a megrögzött szimósok, hogy ennyit meg annyit elmegy csak tankolással - na annak a töredéke sem igaz, 1000-ből egy szimó tud menni 1000 km-t hiba nélkül).


22 évesen amúgy is értelmetlen szerintem smkp-n kezdeni. Tedd le a jogsit és vegyél egy 125 vagy 250 4t motort. Még fenntartani sem lesz drágább és legalább nem kell parázni, hogy elindul-e reggel...

2014. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy S51b-m van 8 éve,

naponta járok vele 30 km-t.

(ez idő alatt egyszer sem hagyott cserben!)


Volt hogy 50-60 km-t is jártam vele,

2 éven keresztül télen-nyáron,és bírta!


Ha egy kicsit értesz hozzá,

te is simán meg tudod javítani. :)


Szerintem megbízható.

(nekem most is pöccre indul)


Így néz ki most,ha érdekel:

[link]

2014. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szép :) gratulálok hozzá :)
2014. nov. 5. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2014. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!