Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzá értők tanácsát várom,...

Hozzá értők tanácsát várom, megéri ez az autó? (Golf II)

Figyelt kérdés

Én 200 ezret szántam csak az autóra, +átíratás. Ez nagyon megtetszett. Mi véleményetek. Szüleim szerint 30 éves autóért ennyi sok. Ami valóban igaz, de lehet volt vele foglalkozva. Nyilván benne van hogy van valami rejtett hibája. Meg nézés során van valami amire különösen oda kell figyelni?

[link]


2014. okt. 25. 20:46
 1/6 anonim válasza:
ennyi pénzért nálunk biciklit veszel... 1.6os diesel turbó nélküli 40kw menni nemnagyon fog alig fog enni és elnyűhetetlen. alkudd le 175-180ra de 200ért se vészes és hozd el :) golf mindigis jólesz kort sose nézz hanem állapotot!
2014. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzt megérne ez az autó, hogy egy olyantól veszed, aki vigyázott rá.

Az autó kinézetéből tippelve ez valami fiatalemberkéé lehet, aki nem biztos, hogy kímélte.

Én nem venném meg, mert valószínű, kivan a futóműve, váltó, kuplung, stbstb...a műanyagok alatt meg lehet, rohad, azért rakta oda.

2014. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az autó kinézetéből tippelve ez valami fiatalemberkéé lehet, aki nem biztos, hogy kímélte."


Nyugodtan leírhatod: Tipikus hülyegyerek autó!

:D


Ennyi pénzért fele annyi idős, jó állapotú autókat is vehetsz, de ha nagyon ragaszkodsz a VW-hez, akkor is kapsz ennyiért 10 évvel fiatalabb Golf III-at is.


Szerintem.

2014. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkora ha tudtok nyugodtan mutassatok. Én nem találtam golf III-at ennyiért papírokkal.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. okt. 26. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kapsz 3-as Golf-ot 200 ezerért.

A belinkelt kocsi bennem se ébresztett nagy bizalmat, de el kell menni megnézni, sose lehet tudni. Láttam én már úgynevezett "hülyegyerek autót" (ennek neveztétek, ugye?), ami pont amiatt, hogy fel volt csicsázva, látszott, hogy a tulaj egyfolytában vele foglalkozott, és tipp-topp állapotban tartotta. Egy szó mint száz: törődött vele.


Megnézés során egy valamire figyelj oda, de nagyon: a rohadásra. A legtöbbnek már kivan a bele, a kerékjárati íveket, a doblemezeket, az alját, a gólyalábak környékét, mind nézd át alaposan.

Emellett kérd meg az eladót, hogy hideg motorral várjon téged, és nézd meg, hogy indul, majd mennyire füstöl, és lehetőleg hosszabb próbautat menjetek vele (mindenképp melegedjen be trendesen). Az út alatt figyeld, hogy a kuplung és a váltó hogy reagál, fékhatás van-e rendesen.

2014. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igy keprol annyit tudok mondani h az elso lokharito es a felnik golf 3asrol valok. A kuszoboket meg kellene nezni valahogy,meg ugy altalanosan az egeszet,motor,valto,futomu...
2014. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!