Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó! Tanácsok kellenének?

Első autó! Tanácsok kellenének?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a jogsit, milyen autót ajánlanátok 5-7 millió között?

17/F


2014. okt. 25. 15:43
 1/6 anonim válasza:
72%
17 évesen első autó és 5-7 millió között? Nem tartod túlzásnak? Én is 17 vagyok, én is nemrég kaptam meg a jogsit, de örülök, ha egyedül elmehetek a kocsinkkal, nemhogy még saját autóm legyen...
2014. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó tanács: Ne itt álmodozz...
2014. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
17 éves vagy, ráadásul friss jogsis, és akarsz egy kocsit 5-7 milka között!? Na, ezen kiakadtam... Bár nem tudom, milyen gazdagok vagytok, de ha esetleg megtehetitek anyagilag, és a szüleid nem ellenzik, úgyis meg fogják neked venni. Nem akarok előítéletes lenni, és tegyük fel, hogy a legtöbb 17 éves suhanccal ellentétben Te normálisan vezetnél. De gondolj bele. Még nagykorú sem vagy, iskolába jársz. Nemhogy 5-7 milliós autót, de még úgy egyáltalán saját autót sem... Bár ezt majd a szüleid eldöntik. Esetleg a családi kocsin szerezhetsz tapasztalatot. Utána saját autó. Vagy lehet egyből is sajátod végülis, de akkor az valami szerényebb, kisebb kocsi legyen.
2014. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan le lehet szavazni, de itt mindenki ilyen irigy?

Én is vettem volna első autót szívesen 7 millából.

Ha meg megtöri akkor gondolom nem fog éhen halni a család a pénz miatt.


A másik lehetőség (és ez valószínűbb) hogy kamu.

2014. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Kezdő sofőr vagy.Ne ölj bele annyi pénzt.Biztos lesznek koccanások,karcolások,húzatások az autón,amíg megszokod.

Szerintem mindenképp használt autót vegyenek pl.: Volkswagen Golf V vagy Mazda 3.Ezek szépek,kicsik, és nem is drágák.Ha majd rutint szerzel akkor vehetsz jobbat,szebbet.De ha mindenképp drága kocsit akarsz akkor szerintem GOLF7,Mazda 3(2010 után),Opel Astra GTC,BMW 118d,Audi RS3.

2014. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ebben semmi különös, vannak olyan családok ahol megveszik az új 10 milliós autót is a friss jogsis gyereknek. Én nem irigykedek ezekre, mert nem ők keresték meg a pénzt.

7 millióból vennék egy újat. Hogy milyet azt nem írom le, mert nem biztos, hogy a kérdést feltevő ízlése hasonló. Amelyik autómárka tetszik, abból kell megnézni, melyik típus fér bele.

2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!