Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 600ezerből?

Autó 600ezerből?

Figyelt kérdés
Főleg az astra G vel és az F-el szemezgetek, de szóba jött a 3as golf, fiat punto, seat cordoba, peugeot 206, renault megane. talán 3as szériás Bmw de azok nem hinném hogy ilyen árba normálisak. a felsorolt autókon kívül persze mást is meghallgatok. előre is köszi!

#Astra #golf #Megane #autó 600ezerből
2014. okt. 24. 14:44
 1/5 sekri ***** válasza:
g astrát benzineset ferdehátút már elég jó állapotút kaphaszt! DE NEM ÚJAT! km rengeteg lesz benne! De inkább átírással meg mindennel legyen benne 500 ba 100 meg maradjon meg javításra, olajra meg ilyenekre!
2014. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rosszak, amiket felsoroltál, de én is azt mondom, hogy ennyiből a G Astra-knál nagyon oda kell figyelni, a kínálat alját találod csak meg. F Astra-t én már nem vennék.

Még nézd meg ezeken kívül a Citroen Xsara-t is, esetleg a Hyundai Accent-et, mindkettő nagyon alulértékelt kocsi.

2014. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
Galant, Lancer, Primera, Accord, Corolla, Almera
2014. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, szerintem maradok a G Astránál, találtam egy 99eset 80000 km-vel, vagyis bele lett rakva egy újabb (2005) ös autó motorja, de az csak állítólag annyi van benne... szóval az se biztos még. #2 F astrát miért nem vennél már? túl elavult vagy miért?
2014. okt. 28. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

F Astra-t azért nem vennék, a mert a legtöbb szétrohad már, ami meg megvan kímélve, és jó állapotú, túl van árazva.


"bele lett rakva egy újabb (2005) ös autó motorja, de az csak állítólag annyi van benne" - magyarul széthajtották a z előző motort, és bugáztak gyorsan az eladás előtt egy másikat a roncstelepről. Csak óvatosan ilyen kocsival.

2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!