Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény? Első kocsinak megteszi?

Vélemény? Első kocsinak megteszi?

Figyelt kérdés

Octaviát vagy Astra G-t szeretnék, de ilyen árkategóriában nem találtam jó állapotút ezekből... Többet meg nem akarok rá költeni. Fő szempont az alacsony fenntartás, és jó, ha kinéz valahogy. Más nem érdekel.


[link]


2014. okt. 21. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, a külsején, belsején látszik, hogy vigyáztak rá. Akkor remélhetőleg egyébként is meg lett kímélve.

Szerintem teljesen jó első autónak.

Persze majd nézesd meg egy hozzáértővel és próbáljátok ki.

2014. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs gond a Clio-val, jó kis kocsinak számít kategórián belül, teljesen vállalható, jó vétel.

De képekről nem lehet semmit mondani. Élőben kell látni, és jól átnézni. Sok kocsit láttam már, ami kívülről meseszépnek nézett ki, mintha most jött volna le a futószalagról. Aztán átnéztem, és kiderült, hogy nagyon komoly gondjai vannak. Szóval csak óvatosan, körültekintően. És mindig légy gyanakvó!

2014. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!