Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megváltozott a nevem, eladhato...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Megváltozott a nevem, eladhatom így az autót?

Figyelt kérdés
Nemrég elváltam. Megváltozott a nevem, az autómat el szeretném adni, de a forgalmin és a törzskönyvön még a régi nevem szerepel. Így el tudom adni az autót, anélkül hogy kicseréltessem az iratokat?

2014. okt. 19. 13:38
 1/5 anonim válasza:
25%
fölösleges. odaadod a tütüt, kapod a zsetont. papírok seggtörlőnek jók.
2014. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg így, az biztos.
2014. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint max. vevő függő a dolog. Ez is valami.
2014. okt. 19. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A vevő nem fogja megvenni tőled az autót ha azt látja hogy a személyiden és a forgalmin/törzskönyven más név van.
2014. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a régi neveddel adod el akkor elvileg nincs belőle gond.

Ez egy érdekes probléma.

Én vettem már úgy autót hogy a tulajról kiderült hogy az üzembentartó és az előző tulaj sem a tulaj hnem az ő édesanyja nevén van az autó ,de nem lett belőle semmi probléma. Csak le kellett ülni pár percet gondolkodni a papírmunka hogy legyen megoldva.

De vettem már olyan autót is hogy néven volt és minden rendezettnek tűnt aztán lefoglalták és kitiltották az autót mert valami tartozás volt ráterhelve amit nem fizettek. Végül is dobhattam el. Ment szépen alkatrésznek meg vashulladékba.

2014. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!