Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Charger vagy Audi,...

Dodge Charger vagy Audi, melyik a jobb (az újak közül)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút külön világ a kettő. Nekem csakis az Audi, de van akinek a Dodge tetszik.
2014. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem is tudom, hogy itthon egyáltalán van szervízhálózata a Dodge-nak? Amúgy hülyén tettem fel a kérdést, de mindegy.
2014. okt. 15. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:

típust is mondhatnál... van kb 30 fajta oooo

jó hogy azt nem mondod melyik tetszik jobban az autó vagy a busz vagy a talicska....

2014. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha ezek közül lehetne választani, akkor csakis a Charger, de csak második autónak.Audit sosem vennék még hétköznapra sem, így maradnék egy 335i ci e46-nál hétköznapra.

Amúgy egy Maserati GT-t vennék.

2014. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

második xDD

hülye a kérdés, már mondtam

de ha általánosságban egy hasonló típusra gondolunk, akkor ti mit választanátok, talán így lenne jó feltenni

2014. okt. 15. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az Audi mellé venném a Dodge-ot, bár én inkább egy Challenger-t (tudni illik imádom a Coupékat) (estleg abból egy Hellcat. hmmm nyam-nyam :P). Az Audi meg legyen A8-as, ha már álmodunk...
2014. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igaz, a már lenne rá pénzem, megvenném mindet, kipróbálnám, összetörném, aztán vennék még egy másikat
2014. okt. 15. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi Dodge Charger, a kinézetét leszámítva egy Chrysler 300C. Nem valami jó autó, a belső tere meg egyenesen igénytelen, de Amerikában ez nem probléma, mert az autó ára is nagyjából ennek megfelelő. Egyetlen értelmes motor hozzá a V8-as HEMI, de az meg lezabálja az ember gatyáját. Ha nem nekem kell(ene) pénzt adnom érte akkor Audi kéne mindenképp, ha csak e két márka között lehet(ne) választani.
2014. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Audi elegáns, a Dodge sportos.
2014. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dodge Charger, de abból csakis a régi típusú tetszik, iszonyatos nyers erő van benne, brutál egy kocsi, de imádom az Audit is, de abból is a régebbi tetszik inkább, viszont az újak is gyönyörűek, de arra meg nem telne, szóval régebbi típusút vennék és fogok is venni, ha minden jól megy a tervek szerint. 🙂
2021. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!