Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből tudhatom, hogy az autó,...

Miből tudhatom, hogy az autó, amit veszek nem fedezet e, vagy nem hitellel terhelt e?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap szeretnék egy használt autót venni. Okmányirodát kérdeztem és magánszemélytől való vásárlás esetén együtt be kell mennünk, nyilvántartást a tulajdonos kikérhet és megnézhetem. ... ezzel szemben az autókereskedésnél hogyan nézhetem meg? Mire kellene odafigyelnem? Ti hogyan csináltátok? Köszönöm L23

2014. okt. 15. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha az autó a hitelfedezet, akkor a törzskönyv a banknál van.
2014. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: igen, kivétel, ha már nem az, de a tulaj nem jelentette le. Én pont így jártam, lehetett extra köröket futni mire átírták.


Kérdező: felhívod az okmányirodát, megmondod mi a helyzet és megkérdezed, hogy van-e a kocsin hitel, vagy más hasonló.

2014. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!