Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitellel terhelt autó vásárlás...

Hitellel terhelt autó vásárlása? HELP

Figyelt kérdés

Kinéztem egy autót, amit tetszik, beszéltem az eladóval majd kiderült, hogy az autó hitellel terhelt. Az eladó állítása szerint foglaló/előleg letétele után ő rendezi a teljes hiteltartozást. Mire érdemes, kell figyelni ilyen esetben? Hogy zajlik egy hitellel terhelt autó adás vétele? A vásárlást kizárólag KP-ben szeretném, hitelátvállalás nem játszik.


Várom a segítségeteket! Köszi.



2013. júl. 24. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alaposan körbejárnám...először is, ha valami sumák van, akkor átíráskor úgyis nyilatkozni kell...akár egy nullás igazolás a banktól, akár egy csekk, vagy ügyvédi ellenjegyzés, stb...de úgy, hogy ő megigéri, az marhára kevés...


bizonyítsd a komoly vásárlási szándékod, ő befizeti, aztán lehet kötni a szerződést. vigyázz, mert pontos adatokat kérnek a kormányhivatalban, nem lehet kavarni..

2013. júl. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, ha mégis átvállalod a hitelt, akkor előbb irány a bank, és ott egy komoly tortúra..


hagynám a francba, kivéve, ha marhajó az autó...olyannal még nem találkoztam.

2013. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Hitelátvállalás kizáró ok, KP-ban szeretném megvenni. Természetesen mindenről szerződés lenne kötve, nem pedig úgy, hogy megígéri, hogy kifizeti aztán lesz ami lesz.

2013. júl. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!