Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közterület felügyelő hozzányúl...

Közterület felügyelő hozzányúlhat az autómhoz? Buzerálhatja az ablaktörlőmet? Szerencse hogy nem voltam ott, mert a kezét eltörtem volna.

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 09:38
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
65%
Uuuuuuu mekkora arcod van! A nyakadat kéne kitörni keményfiú!
2014. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, természetesen az autó, mint az önmegvalósítás legfőbb eszköze, szent és sérthetetlen. Éppen ezért a tilosban parkolást sem szabad büntetni, már csak azért sem, mert így legalább több helyen látnak az emberek nagyszerű, esztétikai örömöt adó autókat.
2014. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Jaj de nagy az arcod! Még a tűzoltó karját is eltörnéd, aki a haldokló feleségedet próbálja kivágni a kocsiból, mert "nérjéhozzáabéjemvémhezköcsög", ugye? Kemény vagy öcsém, KŐkemény! :D
2014. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagy a szád. De ha tényleg eltörnéd a kezét, akkor hivatalos személy elleni súlyos testi sértés, 3 évig terjedő börtönt kapsz érte. És persze a parkolási bírságot. Ha nem szabálytalankodnál, nem merülne fel a kérdés, így duplán gyökér vagy.
2014. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem. A biztonsági őr se nyúlhat hozzád, meg a BKV ellenőr se, de ez mégse jelenti azt, hogy szabad lopni meg bliccelni....
2014. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy mezei ember nem nyúlhat hozzá, példáula szórólaposnak sem szabadna.

Hivatalos ügyben eljáró személy nyúlhat csak hozzá, de ő is olyan mértékben, ami feltétlenül szükséges az intézkedés foganatosításához.

Ha a lejárt parkolási idő miatt a közterületes csomagot tesz az autódra, neki ahhoz joga van. Ahhoz már nincs, hogy például felhajtsa teljesen, letörje, vagy akárcsak leköpje a szélvédődet, de neked sincs ahhoz, hogy hozzáérj a felügyelőhöz.

2014. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na a sok kispolgári álláspont..sejtettem hogy csupa kis lekvár fog válaszolni..tisztelet az egyetlen normálisnak..

Álláspontom továbbra is az,hogy a szaros-taknyos kezével hogy mer hozzábuzerálni a szélvédőmhöz? Fényképezzen,jelentsen fel,küldjék a hivatalos szarjukat,de lesznek törött kezek még úgyérzem..

2014. okt. 14. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, a nagyképű tahó.... Csak jogom van, kötelezettségem nincs.
2014. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemérted agyas?? A bírságot vállalom,és kifizetem!
2014. okt. 14. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De értem. De így egyszerűbb, a csekket mindjárt megkapod, nincs levél át nem vétel meg ilyenek. Mert ugye akkor meg az lenne a probléma, hogy rendszám alapján kellene megkeresni. Akkor meg azzal lenne a baja sok embernek, hogy milyen jogon keresgél a parkolótársaaság a rendszám adatbázisban....
2014. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!