Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tört már össze autót...

Valaki tört már össze autót tanfolyam alatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

XD XD XD XD

Nahát annak gratulálni tudok! (ha van olyan)

Am nemhiszem hogy saját hibádból össze tudod törni, hiszen az oktató oldalán is van pedál (van akinek mind a 3, de olyat is láttam, hogy csak fék van)

Ha te nem figyelsz valamire, akkor az oktató ott ül melletted, és beleavatkozik úgy is.

Ha meg nem a te hibád, pl. hátulról belédszállnak, arról nem tehetsz,(oktató sem) és a kocsi biztosítása fedezi.

2010. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért van ott az oktató, hogy ilyen ne történjen meg:) félti a saját autóját:) de vidéken egyik ismerősömnél kiszállt az oktató, és megkarcolta a kocsit:D
2010. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Félrerántottam a kormányt mert megijedtem és nekimentem egy fának xD
2010. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, viszont kisebb-nagyobb mértékben minden tanuló ,,gyilkolja" az autót pl. padkázás, helytelen kuplung használat..

De azért van ott az oktató, hogy ne legyen semmi baj.

2010. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem :D

Figyelmetlen voltam, és majdnem kifordultam egy autó elé. Szerencse, hogy az oktató észrevette, pedig az első egy órát végigaludta, akkor is csak bóbiskolt.

2010. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én motorral burultam állandóan xD 14 vagyok, M kateges jogsi. saját motorral mentem, enduróval. gondolom tudjátok, elég magasan van az ülése. én meg 160 cm vagyok :D tehát pici. és minden egyes kereszteződésnél nehéz volt a megállás. kb minden 7.-8.nál el is dőltem xD


anyukám A korlátlanon ugyan ezt csinálta :D csak ő nem saját motorral :D ő is pici :D

2010. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha igaz ismerek vkit aki totlkarosra torte
2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!