Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak toyota carina...

Első autónak toyota carina 1.6 benya?

Figyelt kérdés

[link]


Kisebb távokra kellene, lényegében ha olyan idő van hogy motorral nem tudok járni legyen ami elvigyen.

A keret fél millió birodalmi forint lenne autóra, és ez lenne az első saját kocsim.

Tudom lassan 20 éves lesz, nem kell félni a rozsdától/belehajtott kilóméterektől?



2014. okt. 12. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Kisebb távokra szerintem felesleges ekkora autó és ha tényleg keveset mész akkor egy francia kocsi is megteszi ennél kisebb motorral.

Én 18 éves autót biztos hogy nem vennék. Pár hónap múlva tervezek kocsit venni de csak 2000-es évjárat utánit


A fiat, renault, peugeot nem rozsdásodik állítólag.

2014. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a te céljaidnak semmi nem felel meg jobban, mint egy 2003 körüli évjáratú Suzuki Swift. Megbízható, keveset fogyaszt, a fenntartási költsége lényegében kimerül a tankolásban, kis távokra ideális.

20 éves kocsi +300e km-rel nem biztos hogy jó döntés lenne, még akkor sem ha egy Toyota az illető.

2014. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisebb távokra, motort kiváltani minek ekkora kasztni, és ekkora ccm? 7l-ert simán benyel, és akkor még óvatosan közlekedtél.

Szerintem keres valami kisebb kocsit, bőven elég az is kisebb utakra. Punto, Swift, Corsa B, 106-os Peugeot, Saxo, és hasonló kis kocsikra gondolok.

2014. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
93%

Tőled függ hogy mik az elvárásaid, mire van szükséged, de nem rossz választás.

Az Accord, Primera, Galant, Carina négyes jóformán egykutya, én elégedetten taposom 300e km körül is. Ha nem gyufásdobozzal akarsz járni, az autó jó állapotban van (szerkezeti!), akkor nem bánod meg.

2014. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A valaha létezett legkinyírhatatlanabb autók egyike.


Nézd meg alaposan, ha korrekt állapotú, nyugodtan hozd el.

Arra készülj még fel, hogy viszonylag nehéz és drága hozzá alkatrészt szerezni.

2014. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Astra F-et.
2014. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!