Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz valami baja az autónak...

Lesz valami baja az autónak ha hetekig lapos az egyik első kereke?

Figyelt kérdés
Teljesen lapos a bal első. Abroncson van mondhatni, De el kellett ma utaznom. 3 hétig leszek távol. mire számítsak? Új gumikat kell vennem vagy javítható lesz még?
2014. okt. 8. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A gumi ezt nem fogja szeretni. Kerj meg valami ismerost, hogy emelovel emelje fel, es tegyen ala 2 teglat addig, amig hazaersz.
2014. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valakivel dobasd fel a pótkereket.
2014. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát az ott megnyomódik. jót nem tesz neki, de szerintem használható lesz tovább. de valószínűleg kilyukadt, hogy abrincson van, akkor így már majd valamit így is úgy is tenni kell vele
2014. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szóltam a bátyámnak, hogy fújják fel. Kocsikulcsuk nincs úgyhogy a pótkereket nem tudják felrakni. De figyelik. Ha hazamegtek első utam lesz a gumis! Köszönöm még egyszer!
2014. okt. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!