Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda DelSol ESI 0-100km/h idő?

Honda DelSol ESI 0-100km/h idő?

Figyelt kérdés
Jómagam egy ilyen autót vezetek, neten bárhol nézek vidit, vagy ahogy tapasztalom olyan 6-7 MP között van 100-on. Neten mégis midnenhol 9-10 MP-et írnak erre a típusra. Akkor most mi a hivatalos adat?

2014. okt. 7. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak mert ha jobban megy mint a hivatalos adat, bő 3-4 másodperccel, az fura. Csak szimplán nem értem hogyha tényleg az a hivatalos adat, akkor hogyhogy mégis ennyivel jobban megy? :D Ha meg ennyi a gyorsulása , miért írnak mindenhol valótlan adatot?
2014. okt. 7. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
A hivatalos 8.7 másodperc, de egyrészt a videókon látottakkal trükköznek (más gumik, motortuning, kisebb súly a felesleges dolgok kidobálásával), másrészt a gyári adat sem szentírás, én a gyári autómmal jobb időt futok mint a hivatalos adat.
2014. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az én hondám a direktszűrőt és sportdobot (nem rendszer) leszámítva teljesen gyári és mégis kicsivel több mint 6 alatt van százon. 6 és 7 közt. velem együtt azt vagyok 110 kiló :D
2014. okt. 7. 10:25
 4/8 A kérdező kommentje:
most hírtelen ezt találtam, de itt is több min 9mp-et írnak: [link] az is 3 másodperc plusz.
2014. okt. 7. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
végre is többet megy mint 182 :) ...
2014. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=OAfiOaifPYs


Ez kb 7mp, de a leírásban írja h eszi az olajat a motor ...

2014. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DelSol-ban volt több fajta motor is.A leggyakoribb az 1,6 125 lóerős.Gondolom a tiéd is ilyen.Ez a kocsi kb.1100 kg.Ilyen súlyú autó 125 lóerővel majdnem gyári állapotban,nem gyorsulhat 8mp alatt.Főleg nem 7 mp alatt.Voltak már könnyebb és erősebb autóim amivel jártunk gyorsulgati pontos mérőműszerekkel.Szerintem rossz a tachométered vagy kissebb kerekek vannak az autón.
2014. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van a kerékméret eszembe se jutott. nagyobbak vannak mint a gyári. gyárilag 15-ös felnivel van enyémen van 17-es és nem a legperesebb gumival, 3 centit nem bírnék ültetni az autón kasztnialakítás nélkül olyan nagyok alatta :D
2014. okt. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!