Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo-ról tudtok vélemény...

Kenis21 kérdése:

Alfa Romeo-ról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez az autó és használtam nem is olyan drága.De azt hallotam,hogy nagyon gyorsan meghibásodnak és hogy drágák az alkatrészei,ez valóban így van?
2014. okt. 5. 23:06
 1/4 Masked Magician válasza:

Sokmindent nem tudok róla, viszont azt igen, hogy két ismerősömnek is van.

Az egyiknek már megvan 10 éve és egyszer se volt semmi baja, és még jól is megy.

A másiknak megvan 6 éve, na azzal voltak már gondok. Momentán kiesett a hátsó kereke.... bár ez lehet nem a kocsi hibája mert elötte volt rajta egy kis buherálás ott, nem tudom mi pontosan.

2014. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: ugye, nem 500.000 Ft, vagy azalatt néztél ilyen autót? Ha igen, akkor, a saját érdekedben, gyorsan felejtsd el.
2014. okt. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fanatikus vagy, és nem sajnálsz néha rákölteni sok pénzt, akkor vegyél.

Ha viszont számítanak az anyagiak akkor ne vegyél. Elektronikája nem túl megbízható, az alkatrészek meg szinte modellenként vannak tervezve, így egy koccanás után hónapokat is várhatsz bontott alkatrész után.

2014. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Fanatikusként mondom, bátran vegyél Alfát. Semmivel nem drágább a fenntartása sem, és az esetleges javítása sem, mint egy másik márkának. Mondjuk, ha valaki alapból fan, az tudja miről beszélek, mikor azt mondom "életérzés". Ennél több nem kell. Ha nem csak egy kocsit akarsz, amire tipikus használati tárgyként tekintesz, és gondoskodsz róla, hálás lesz. Bár ez szerintem minden autó márkára érvényes. De az Alfa az más. Sok Alfást megkérdezhetsz, de én csak jót tudok róla mondani. Mi pl nagyon odafigyelünk, rá, én mindig azt mondom, hogy "ne csináljunk 2000ft-os problémából 20000ft-osat" és akkor ha vigyázol rá, nem lesz gondod vele. Jó, most a kopó alkatrészek azok meg most mit mondjak, arra is ügyelsz, figyeled a kilométereket, olajcsere, stb.. Az viszont biztos, hogy bármelyik típust is válaszd, mindegyik igényes. Ha idősebb modell, ha fiatalabb modell, elég igényesek az Alfák. Sokan ezért nem szeretik, csak azt elfelejtik, hogy nem egy tucat autóról beszélünk!! Egyébként ha felmész a www.alfaamore.hu oldalra, még ott is tudnak neked segíteni a témában. Remélem segítettem.Üdv.
2014. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!