Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic ujjitasa vagy ujj...

Tomboy454454 kérdése:

Honda civic ujjitasa vagy ujj golf?

Figyelt kérdés
Vagy a mar meglevo honda cicic 1.6 vtec lepcsohatut ujjitom fel(1994)Vagy veszek egy 4 es golfot. A hondanal a kovetkezok kellenenek:ujj lengescsilapitok elol,sotetites,nagyobb felni kisseb gumi,nagyobb fekek(tarcsa pofa stb),legzsak,es esetleg lokharitok es ujj fenyezes nemtudom ez menyi lenne penzben motorikusan jo a verda ismerem a multjat tulajt! De golfba max 600 vennek de olyat ami tetszi melyik lenne jobb? Ertelmes valaszokat megkoszonom(bocs a helyesirasert telorol irok!)

2014. okt. 5. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ujj? Ne húzz ujjat senkivel, nem érdemes!

Egyébként meg miért tartozik a felújításhoz (így írjuk) a sötétítés és az első futómű átépítése? Ha veszel egy Golfot, azt nem kell tuningolni, egyből megfelel az ízlésednek? Légzsákot meg minek kell cserélni? Ha elpukkant, akkor elég nagyot csattant az autó, úgyis lakatolni kell, ha meg nincs semmi baja, minek cseréled? Nem értem én ezt...

2014. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csak trollkodsz... :D
2014. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ujjazd meg az 1.6 vtec-et...
2014. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

ujj golf?


Az nem a négyes széria.

2014. okt. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel meghaltak a lengescsillapitok. Ja es te melyik 94 es kocsiba lattal legzsakot a volvon kivul? :D:D:D
2014. okt. 6. 06:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Hondahoz kepest uj. Ja es emberek tudom hogy vannak akik kotekedni jarnak fel...De most oszinten ki vagy te itt h nekem megmond h ujjazam meg a kocsim!? Elfelejtetem odairni h perverz emberek valaszat se kerem!! Meg tudom h te furikal jarsz a mcdonalds ba meg vissza de nekem egy hondam van!( XD este rajotem az ujj ra de az se lett volna csoda ha igy irom :ully )
2014. okt. 6. 06:27
 7/11 anonim ***** válasza:

nem elég, hogy retardált vagy, még röhögsz is magadon, de nyugi, mi is...


ez az ujj:

[link]


ez meg az új:

[link]

2014. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elhiszed h leszarom? :O részegen alkoss jobbat :DD
2014. okt. 6. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Én most megerőltetem magam, és válaszolok normálisan ( megpróbálok ).


Az az igazság, hogy mostanra kinőtte magát egy a Fast & Furious-on nevelkedett korosztály, akik általában két márkát preferálnak ezáltal már már kult autókká téve őket. Ők a Civic-es és Golfos Boyracerek, akik általában buták, mint a szög.


Te létrehoztad eme kérdést,majd a mi lelki szemeink előtt rögtön felcsillant a párhuzam, amint megláttuk , hogy egy sorban átlagosan több a helyesírási hiba, mint az egy hektárra eső tüntető a Hongkongban. Persze tudom telefon, ott nincs se ékezet, se vessző, se nagybetű :D


</OFF>


Szóval akkor a Honda az most a tiéd vagy még nem a tiéd, de ismered a tulajdonosát? ( bocs, számomra nem egyértelmű )

A két első lengéscsillapító az márkásabb esetén is kerül vagy 30 000-be, nem tétel egy autóvásárlásnál. Sötétíteni gondolom a Golfot is akarod, szóval ez sem lényeges. A felni-gumi kérdés az megint olyan, hogy ha a Civicre feltolsz valami 17-es felnit 215/20-as gumival, akkor valszeg a Golfot sem gyári 14-es acélfelnivel használnád. Ezek igazából a vásárláskor lényegtelen tényezők.


Ha nincs az autóban gyárilag légzsák, akkor nem nagyon fogod tudni normálisan beletákolni. Ha akkoriban szerelték a Civiceket légzsákkal, akkor már át lehet emelni egy bontottból, de két új lufi + a bontott vezérlő és kábelezés és beszerelés az szerintem 150 000 felett lesz.


Lököst találsz a devil tuningon, árat is írnak hozzá. A telifény az normális anyagból, kamrában ismerőssel mondjuk 250-300 000, ha mindent ők csinálnak. Meg lehet csinálni otthon a pajtában is és akkor megvan 50-80 000-ből, de az nem biztos, hogy jó ötlet :D


Itt az a kérdés, hogy mennyire vagy otthon az autó buherálásban, mennyi szerszámod és szabadidőd van. Ja és, hogy mennyi a Civic.


A Golf4 600-ért szerintem felejtős. A használtautó nekem 24 oldalnyi G4-et dobott ki,abból 2,5 oldal volt 600 000 alatt, akkor kb. sejtheted, hogy ennyiért a legalját adják. Ezek között is akadhat épp jó vétel. Ha van egy patent kasztni, szép belsővel és véres torkú motorral nekem nem gáz megvenni 450 000-ért, mert otthon kicserélem másikra a motort. Neked menni fog?


Olcsó autóra előbb utóbb sokat kell költeni, ez mindig így van. Én ennyiért nem erőltetném a Golf4-et. Esetleg egy egy normálisabb Golf3 már kijön belőle, ahogy 600-ért már találni értelmes Civicet is, amiben akad gyárilag légzsák, klíma..


Jó lenne tudni, mennyi a Civic illetve, hogy a Golf is kapna-e nagy felnit, gumit, sötétítést.

Szerintem első körben egy értelmes működő autót válassz, utána majd jöhetnek a sallangok szépen, lassan.

2014. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mivel én hondás vagyok ezért csakis a civicet ajánlom :) egy golf közel sem néz ki olyan jól mint egy civic, ha annyira újabb kocsit akarsz vegyél egy békát(96-00) :) csináld meg jdm stilusura, ugy senki sem fo belekötni hogy sufnituning vagy boyracer ;)
2014. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!