Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire árthat a motorba...

Mennyire árthat a motorba való fagyálló folyadék a kocsi lakkozásának?

Figyelt kérdés
Kiürült az ablakmosóm tartálya a kocsiban. Gondoltam, már nyárit nem öntök bele, volt még a garázsban tavalyról maradt téli, beleöntöttem. Vagyis csak azt hittem, mert összekevertem, és a motorba való fagyállóból öntöttem, ami szintén zöld. Mennyire árthat ez a kocsi lakkozásának, esetleg más dolgoknak az ablakmosó szerkezetben? Kiöntsem inkább, vagy elég lesz, ha fokozatosan utána töltök mindig rendes, ablakmosóba való folyadékot?
2014. okt. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan nyomasd ki az ablakra. de szigorúan CSAK A PARKOLOBAN ugyanis utána SEMMIT sem fogsz látni.
2014. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valahogy távolítsd el a tartályból,szerintem spricceld ki az egészet egyszerre.

Szüneteket tarts,nehogy megrémüljön a szivattyú motor..

2014. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jobban megnéztem, nem olyan bonyolult kiszerelni a tartályt, kiöntöm az egészet.
2014. okt. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!