Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit Gondoltok a Motowell...

Ismeretlen568 kérdése:

Mit Gondoltok a Motowell magnet rs robogórol?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem amit mondassz, viszont: ha lehetne venni 270ért egy kínait, vagy 550ért egy japánt. Egyik bírja 5 évig, másik bírja 10 évig, akkor logikusan a kínait veszem, mert lehet fele annyi ideig bírja, van 2x új motorom. Legalábbis én így gondolkodom.
2014. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nem jó példa, már bocs. A kínaiak az első pár ezer kilométer után elkezdenek széthullani, kivéve, ha már előtte szétesnek.

Egy japán a világból kivisz, ha nem töröd össze.


Én nem kívánok neked annyi szívást meg idegeskedést, mint egy (megbízhatatlan) kínaival.


Én részemről lezárom a témát, felőlem azt vesz a kérdező, sőt mindenki, amit akar én nem szólok bele, sőt nem is szólhatnék bele. Én pusztán jó indulatból írtam, hogy inkább hagyjátok, mert csak a baj lesz vele, de keress rá a gúgliban, ha nekem nem hiszel.

10-ből 8 embernek nem jön be.

2014. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
olyan mint a kínai cipő , 2 hét :) ......
2014. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!