Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit Gondoltok a Motowell...

Ismeretlen568 kérdése:

Mit Gondoltok a Motowell magnet rs robogórol?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

erről a robogórol lenne szó. Milyen fogyasztása lehet 100 km - en ?

2014. okt. 2. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
kb 3,5 litert eszik.
2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az utcánkba van egy fiatal srác, neki Motowell crogen RS-e van, pizzafutárkodik vele, szerintem bírja neki a kiképzést, mert nap mint nap hallom menni vele.
2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ennyiért, egy jó állapotú aprilia sr 50 factory-t vehetnél...nem ilyen vacak kínait.....vagy yahama aeroxot ..
2014. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az aprillia jóval drágább mint a motowell.

Ujonnan akarok venni és kb 270 ezret szánnék rá.

Esetleg más motort tudtok mondani ami 270.000 ből kijön ujonnan és jó is?

2014. okt. 3. 10:07
 6/13 anonim ***** válasza:
te tudod....ezek a kínaiak csak átkok......
2014. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha olcsón akarsz jó japán gépet venni (újonnan), akkor a Hondákat nézegesd. Bár azt sem fogod megkapni 270eFt-ért. Amúgy gondolj már bele, csak laikusan. Ha a Hondáék 500 alatt nem adnak semmit, akkor azt a kínaiak, hogy a francba adják a feléért kb. hasonló haszonnal?!


Én már láttam ilyen kínai gépet. Csak nagyon kevés embernek jön be és azok között is olyanoknak, akik keveset használják.


De én a helyedben inkább egy használt Aerox-ot vagy SR50-et vennék (persze olyat, ami nem Di-Tech).

Az olaszokkal is vigyázni kell, csak a gondos gazdit szeretik.

2014. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja mer ha egy S merci 50 milla, akkor más márkanév nélkül azt nem tudja megcsinálni 25-30ból? Rossz érv. Egyébként pedig a márkanév az, ami többnyire megdobja az árat.

Nekem nem lenne kérdés, hogy egy új ilyesmi motor, vagy egy használt 5-6 éves márkás. Egyébként ha konkrétan erről a motorról van szó, akkor elmondom hogy ez se új. Oda van írva, hogy 2010.09 havi és 340 km van benne.

2014. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 év állás nagyon jót tett neki az tuti :D ..........
2014. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ilyen kategóriáról beszélünk. Nem egy Apriliát írtam, ami 700eFt körül van; de amúgy igen, a Hondánál, Apriliánál sőt még a Motowellnél is bőségesen megfizeted a márkát. Csak a kókány sz@rt (sajnos nem bírom szebben írni) sokkal olcsóbban előállítják és ez nem azt jelenti, hogy a pénzedért többet kapsz. Ár/értékben ugyan ott van a kettő, ha érted mire célzok. Ugyanannyi haszon van mindkettőn, csak a Honda 300 helyett 550-ért adja a profittal együtt, a Motowell meg 270-ért, amit igazából 100-150-ért állítanak elő.


A Honda mindig is jobb árú volt, mint egy Yamaha, ami szintúgy japán, ezért javasoltam ezt.


Láttál te már egyáltalán kínai robogót (nemcsak kívülről)? Ég és föld a minőségbeli különbség, az élettartam, megbízhatóságot szóba se hozzuk egy japánhoz képest. Nem véletlenül nem ajánlottak.


Csak tudod, hogy a Honda saját maga tervezi a blokkjait és a mérnököknek ára van. A Yamaha a Minarellitől veszi a licencet és az alapján gyártja (azt hiszem). A kínaiak (Motowell, Polymobil és társai) pedig koppintják a Minarelli blokkot és eladják úgy, hogy az egy eredeti, pedig messze nem. Csak egyszer láss 2 ilyet egymás mellett és rájössz, hogy hol is spóroltak a kínaik...szokás szerint, ahol nem látszik.


Én erre a kérdésre válaszoltam:


"Az aprillia jóval drágább mint a motowell.

Ujonnan akarok venni és kb 270 ezret szánnék rá.

Esetleg más motort tudtok mondani ami 270.000 ből kijön ujonnan és jó is?"


Szerintem egyértelműen leírja, hogy újonnan akarja venni vagy mégse?


Amire te gondolsz ott más volt a téma:


"Mit Gondoltok a Motowell magnet rs robogórol?


[link]

erről a robogórol lenne szó. Milyen fogyasztása lehet 100 km - en ?"

2014. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!