Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G, Renault Megane,...

Opel astra G, Renault Megane, vagy Renault Thalia típusú kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

650.000 Ft.om van rá, hogy vegyek egy gépkocsit. Elsősorban tankolás szempontját nézem, havi 1.000km ert mennék kb. dízeles kocsit vennék mindhárom példányból.


Melyiket ajánljátok? Melyik a legmegbízhatóbb illetve legkevesebb a fenntartása?


Esetleg ha tudtok más kocsikat is szívesen elfogadok bármilyen tanácsot.


2014. szept. 28. 22:13
 1/5 szántóvető ***** válasza:
2014. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megane-t semmiképp, iszonyatosan bonyolultan van összerakva, szerelhetetlen. A gatyád rámenne a szervizelésre. (1 tompított fènyszòrò izzó csere: 25 perc, márkaszervizben. A független autóvillamosságisok közül nem mind tudja kicserélni.)
2014. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem astra
2014. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél astrát. Mondjuk nem tudom milyent kapsz 650 ezeré dízelben. De meg kell őket nézni. Nekunk is ilyen van benzinesben. Nagyon jó masina amúgy.
2014. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Thalia-t mondanám, nagyon jó kis igásló kocsi, de az 1.5DCI... nem a legjobban sikerült dízel konstrukció.
2014. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!