Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omega 2.5 V6 átalakítható...

Opel Omega 2.5 V6 átalakítható-e E85 használatra?

Figyelt kérdés
És milyen befecskendezéses az autó karbis vagy injektoros ??

2014. szept. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan át lehet alakítani E85-re, de az E85-ből többet fog enni, az ára meg már kicsit felszaladt. A gáznak több értelmét látom.
2014. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a gázra én is gondoltam az 250000 Ft lenne átalakítani annyit meg nem használom hogy vissza jöjjön az ára
2014. szept. 27. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az E85 átalakító ára meg soha nem jön vissza.

Addig érte meg, ameddig nem volt rajta jövedéki adó, kb. 90 Ft-al olcsóbb volt a jelenlegi árnál. Most viszont kb. annyi az adótartalma, hogy ugyanannyira jön ki egy km. mint benzinnel.

2014. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
arra vigyázz hogy az etanol kinyírhatja a tápszivattyút. na meg lomhább lesz és többet eszik belőle. nekem is volt 2,5 v6 omegám egy évig volt nálam, én kísérleteztem felesbe benzinnel de feladtam. inkább elfogadtam hogy benzinből leeszi a gatyám.
2014. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!