Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem müködik rendesen a...

Miért nem müködik rendesen a motorom? Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy 2003mas évjáratú Yamaha Aerox robogóm olyan problémája van hogy szaggat,olyan mintha leszabályozna

Henger gyári rajta

Karbi dellorto 17,5es phbn

Kipufogó leo vince zx

Variátor görgők 4,3g-os a kipufogóval kaptam meg kaptam hozzá sárga leo vince kuplung rugót is

Egy kicsit még bővítettem a tuningot

Egy alkalommal lett belerakva Malossi 3,7g-os variátor görgő meg malossi erős mhr kuplung rugó meg malossi tiltás mentes gyújtás cdi es az ota rossz van hogy 2-3 mpre szabályoz le aztán gyorsul aztán ha felmelegszik akkor meg folyamatosan leszabályoz vagy ahoz hasonlo hangot ad ki es csak 20-30 al megy a motor

Már ki cseréltem rajta a cdi gyújtás is a gyárira meg minden új cuccot ki vettem belole es meg akkor is csinalta vettunk bele új gyújtó trafót meg új gyújtás alapot meg masik gyertyával is kiprobáltuk meg másik gyertya pipával is,de semmit se változott.

Valakinek van valami ötlete?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!



2014. szept. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értesz a tuninghoz az a baj
2014. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szív vhonnan be potya levegőt?
2014. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kata kata ***** válasza:
Szívócsonk nincs átrepedezve?Gyári légszűrő van rajta?
2014. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
karbi nincs jól belőve szerintem, vagy mint ahogy említették , vhonnan sok levegő jut , vagy akár benzin ilyesmi...mindent csináltál, csak kitalálom a karbival nem foglalkoztál igazán
2014. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jól mondja 1-es, ha csak egy halvány fingod lenne a robogó működéséről, gyári hengerhez nem raktál volna bele erős kuplung rugókat...

nézz utána mi a kuplung rugó feladata, aztán ha már tudod, rájössz mi a gond, érdemesebb először infókat gyűjteni róla, hogy mitől lesz egy robogó gyorsabb, mielőtt pakolgatod bele az ilyen-olyan tuning cuccokat csak úgy véletlenszerűen...

2014. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!