Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg behozzák ebbe az évbe...

Blader. . . :-) kérdése:

Tényleg behozzák ebbe az évbe a kismotor rendszámozást? Nekem egy KRESZ oktató mondta hogy nemhiszi hogy be fogják hozni mert minden évben felmerül ez a kérdés.

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem lenne baj, sőt az sem, ha kötelezően tanítanák a KRESZ-t az iskolában a gyerekeknek. Sokan ülnek biciklire úgy, hogy nem tudják, mit lehet és mit nem.

Ha jól tudom, kismotorra nem kell jogosítvány, de azért akár ölni is lehet vele, ha véletlenül elütsz valakit.

2014. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap vizsgáztam le forgalmiból Kismotorra ....miért ne kéne ???
2014. szept. 27. 11:55
 3/6 kovpet ***** válasza:
Legalább 20-30 éve mondják. Előbb vagy utóbb biztos meg is lépik, de lehet, hogy mi már nem érjük meg. :)
2014. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dehogy... mire fel?

sok motornak vázszáma sincs

2014. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy behozzák mert minden ez a téma már.

Ennek költsége is lenne. Vizsgáztatni kell, a rendszám is kb 5000ft lehet. Így is kevés a motoros, ettől még kevesebb lenne mert a babettások, piaggiósok nem vizsgáztatnák le.

2014. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Idekint minden robogón van rendszám, annyi van belőlük mégis, mint a szemét. Ha átugrok a szomszédba az olaszokhoz, ott meg még több. Nem a rendszámtól függ a mennyiségük - szerintem.


Amúgy ha megnézed a többi ilyen kérdést, évek óta riogatnak ezzel, valszeg megint nem lesz belőle semmi.

2014. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!