Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is túlbecsülik a...

Sidewinder_27 kérdése:

Szerintetek is túlbecsülik a BMW-ket? A BMW-s nek nagyobb a respektje minden téren?

Figyelt kérdés
Mármint félreértés ne essék, minden tiszteletem a bajor motoriparé. Azért mégiscsak világszinvonalú márkáról van szó, de nem értem hogy miért jelent többet az a három betű mondjuk a nőknél (némelyiküknél). Mert a jelen gazdasági helyzetben már az is nagy szám ha valaki fennt tud tartani egy normális autót (nyilván itt az ilyen márkákra gondolok mint a peugeot renault fiat seat honda mazda toyota stb. nem az ilyen kis pinaringató szappantartó nagyon olcsó kategóriás autókra.) mert tegyük fel hogy ha én odamegyek a jól megcsinált izlésesen tuningolt fiat puntommal és van ott egy tök gyári állapotú használt BMW-s csávó akkor a csaj vele fog hazamenni mer az a három betü ott van az elején (nyilván lenne jobb példa is mint a csajozás de most ez jutott eszembe. És bocs a kisregényért)

2014. szept. 22. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem a 3 betű számít hanem az h drága.És nem tucatautó.Bár manapság már ez sem igaz.Mivel pont azért amit írtál is boldog boldogtalan veszi, még ha tankolni se tudja.Ha a skoda kerülne ennyibe akkor azért lennének oda.

Azért nem meseratira vagy bentley-ra buknak mert az már csak az igazán gazdagoknak van.És azt még bazárból sem viszed haza 4-5k €-t.

2014. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

A BMW egy prémium, sportos autó. Akinek ilyen autója van annak általában szép jövedelme van. És ezt jobban értékelik a csajok mint azt hogy van egy olcsó Punto amit a sufniban felaggattak nagy műanyag izékkel.

Legalábbis normális országokban ez van. Nálunk bejön óccsón a német leharcolt autó, amit az ember nem tud fenntartani de megveszi mert a köztudat egyezik a normális országokéval, csak a jövedelmi viszonyok nem.

2014. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen túlbecsülik. Van egy barátom aki nagyon rég óta bele van buzulva a BMW-kbe most vett is egyet. A kasznin lassan lyuk van a rohadástól, fék nincs, abs lámpa világít, motor lámpa világít, gumikon vászon kint, sufnis kályhacső kipufogó. De ugye BMW. Nem baj ha nem lehet vele megállni de BMW... És sajnos sok lány valóban ezt nézi húúú BMW-je van amit persze 99%-ban apuci vett. Csak nem tudják, hogy lehet az egyik árokban kötnek ki mert húú BMW... akkor inkább maradok a kis G Astramnál amibe tudom ha elindulok, meg is tudok állni és elvisz meg haza is hoz...
2014. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ízléses tuning nem létezik. Max a gyári. Amúgy béna hülyegyerekek rongyrázása.
2014. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Azért ne keverjük össze a két dolgot. Kicsit más, amikor megvesz valaki 22 milláért egy új F10-et vagy valaki 380 000-ért kifog egy bontószökevény E36-ot.


Nyilván a fentebb említett dolgok azokra igazak, akik újonnan vagy pár évesen vesznek BMW-t/egyéb prémium autót.


Az ízlésesen tuningolt kisautó sosem lesz olyan, mint egy prémium autó. A Márka/tuning/műszaki fanokat leköti, de a többieknek fel sem tűnik. Főleg azoknak a muffoknak, akik lóvés csávót keresnek. Ez nem a Fast & Furious, hogy kiszállsz egy tornacsukában, farmerban meg fehér pólóban , mint Brian O'Connell és szaladnak hozzád a csajok. :D


Nah, de térjünk át a műszaki vonalra, hagyjuk a hülyeséget. Szerintem nincsenek túlbecsülve a prémium autók. Azok mögött van mindig a legtöbb műszaki tartalom, mert a lóvés vásárlóközönséget csak a folyamatos fejlesztéssel lehet elcsábítani. Ez meg előremozdítja a dolgokat, így történt, hogy volt amikor csak a W126-ban volt ABS, meg meg gyakorlatilag szériafelszereltség minden autóban..


Másrészt a BMWnek igen jól sikerült ez az imidzs építés, főleg errefelé. Ha f@ xa gyerek vagy BMW-d van, ennyi...

2014. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2# igazad van csak én se a sufniban összetákolt valamire gondoltam amikor oda írtam hogy izlésesen tuningolt ami szintén nem olcsó meg hát ha veszel egy bmw-t amire nem tervezel semmi egyedit, rohangál belőle még több ezer de ha van egy bármilyen autód egyedire abból nem lesz mégegy
2014. szept. 22. 19:56
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
BMW világ legjobb autója!
2014. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki becsüli túl. Van, aki mutogatni veszi, hogy mindenki lássa, miben ül, még ha az egy 20 éves roncs is. Van, aki azért veszi, mert tetszik neki a formaterve. Valahol a sor végén ott vannak a magam fajta hülyék, akik relatív olcsón akarnak jót autózni, aztán szerelemből ráköltik egy olcsóbb új autó árát a 20 éves roncsra. Nálam a használtautó keresés úgy nézett ki, hogy ár<1000000 Ft, teljesítmény>150 LE, hátsókerékhajtás: pipa. Oszt kb. minden más kiesett. Azóta szép lassan belecsorgott még párszor a vételára, mire az autó közelíti azt a színvonalat, amit én elképzeltem. Én úgy gondolom, hogy nem becsülöm túl a BMW-t, mert pontosan tudom, hogy vannak rossz tulajdonságai, hibái is. Egyszerűen az én céljaimnak adott anyagi feltételek közt ez a legmegfelelőbb autó. Ha nem lenne gond 20-30 milliót kicsengetni egy új autóért, akkor már nem olyan biztos, hogy BMW-t vennék. Bár az új M4 biztos bent lenne a listában.
2014. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a BMW problémát sosem tudtam megérteni. Hogy mi bajuk az emberek vele. Meglehet azért, mert nekem ugyanolyan természetes ha látok egyet, mintha bármilyen más autót látnék.

Észrevettem már, hogy szórja egyesek szemét valamiért, de szerintem csak a nagyon buta emberekét.


Azt még ennyire sem értem, miért jelentene a nőknek többet mint egy másik autómárka. Kevés nőt szoktam BMW-ben látni, talán mert inkább férfimárka. Mint a Volvo, annak még az emblémája is erre utal, néhány nő veszi ezeket csak, egy tanulmány szerint közülük az uralkodó típusok. De nekem olyan domina hajlamú nő meg nem kellene.


Ha arra gondolsz, hogy az autód miatt nem téged választ egy nő, akkor higyjél egy tapasztaltabbnak. Legalábbis annak tartom magam a nőkkel kapcsolatban. A sok közül legfeljebb csak 1 plusz pontot kapsz a nőtől az autódért a lehetséges 10-ből. Ha tetszel neki, akkor nem az autódat fogja nézni.

Amelyiknek meg csak az autó tetszik, az a nő az autó gazdájával soha nem fekszik le.

2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

De, a BMW tucatautó. A környékemen már több van, mint VW-ből, pedig abból sincs kevés...

20-ból 19 1 millió forintot, vagy kevesebbet ér. Tehát E34, E36, és széthajtott E46, esetleg E39 füstölő TDS motorral, és egy-egy elvetemültnek van 725 TDS, ugyancsak koromfelhővel.

Ne gyertek a 22 millás BMW-vel, annak minden elismerésem, és az nem is tucatautó. Az a baj, hogy a 300 ezer forintos 316-al is a gyerek azt hiszi, hogy a 22 millás BMW-ben ül. 90%-uk ilyen. Ezért van túlbecsülve a BMW.

Én régen nagy BMW-s voltam, volt nekem 3 db is. Most adtam el az utolsót, egy E34-est. Én nem felvágásból és túlbecsülésből vettem annak idején, hanem mert tetszett. Mára teljesen kiábrándultam belőle, az itthoni viszonyok miatt. Tudom, nem kell törődni mások véleményével... Nem egy francot.

Inkább Audit veszek.

2014. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!