Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem a gyári motor van egy...

Ha nem a gyári motor van egy autóbam, teszem azt egy Ladába, beleszerkesztek egy Skyline motort akkor azt hogy lehet forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Nem csinálnak belőle nagy ügyet a műszakiun, csak mennyed, legyen tökéletes és kész?
2014. szept. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te nem fogod forgalomba helyezni...
2014. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
ebben a remek országban sehogy
2014. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Illetve ez így nem igaz, meg lehet csinálni, külön engedélyeztetni kell és meg kell felelnie műszakilag a 6/1990-es KÖHÉM rendeletben foglalt kritériumoknak. Ha azt elolvasod, garantáltan elmegy a kedved az egésztől.
2014. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az megállna neked a végén, abból két vadiúj Skyline-t is veszel szerintem...
2014. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, a skyline motor csak példa volt, bár jó lenne, de mondjuk ha egy autóban gyárilag 1.0-ás motor van és 1.6-osat teszek bele,, akkor mivan? ugyanez?
2014. szept. 20. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetõ problémákkal fogsz találkozni, az van. Nem elég egy motorcsere, ha egy gyárilag kis teljesítményū motorral szerelt kocsiba beleraksz egy sokkal erõsebb motort garantáltan nem fogod a vasad az úton tartani sokáig. Plusz majd' mindent le kell cserélni az autón, váltó, kipufogórendszer, fékrendszer, hūtõrendszer, stb.

És az sem garantált hogy le tudod vizsgáztatni

2014. szept. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok sok munka. Én Ascona-nál gondolkoztam ezen. Sokszor csak 1.2 példányokat találtam, de a 2.0-ás motorral szerelt darab kellett volna. A ccm különbséget is ki kell fizetned nemcsak az engedélyezést. Plusz ahogy mondták sok alkatrészt le kell cserélni, hogy működjön az autó.

Eleve akkora motorral kell megvenni a vasat amekkorával szeretnéd. Vagy ha nem megy akkor marad a tuning. Vlmeddig az is izmosítja a kis ccm-es motort.

2014. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!