Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan indítsak sorpárhuzam...

Yepp1999 kérdése:

Hogyan indítsak sorpárhuzam kapcsolós traktort, amiben össze-vissza vannak a vezetékek?

Figyelt kérdés
Van egy Zetorom (Cristal) amiben egy IFA motor van ,és sajna a vezetékek nem épp a legjobb állapotban vannak ,bekötöttem a kapcsolási rajz szerint ,de nem indult(az ablaktörlő ment) nincs ötletem mit csináljak ,mert még csak az önindító sem mozdul.Mit tudok ilyenkor csinálni?Lehet az ilyen traktorokat másképp is indítani?

2014. szept. 14. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A párhuzam kapcsolós gépeknél, a párhuzam kapcsoló veszi át az indító relé szerepét. Ha kézzel benyomod, akkor egy nagy zárlat keletkezik, vagy forogni kezd az önindító?

(Persze nekem csak a Csepel teherautón alapul az ismeretem)

2014. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez is olyan:

[link]

2014. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ezt nem próbáltam ,csak az önindító gombot nyomkodtam ,de akkor semmi nem történt.Szóval a sorpárhuzam kapcsolón van valami ,amit be kell nyomnom?
2014. szept. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!