Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek A jogsiho...

Milyen motort vegyek A jogsihoz kb max 600ccm ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem "A" kategóriás jogositványt. eddig csak segédmotorkerékpárral közlekedtem meg autóval. Igazábol csak túrázásra kellene. nagyon nagy ccm eset nem akarok kicsit azért félek től, meg feszegetném a határait. mentem már egy 600 yamaha fazerral. de az nekem nagynak tűnik. mint erőben mint nagyságra 170cm vagyok.

Tehát jó nekem a 250ccm es is ami megfelel a magasságomnak és bírja a túrázást

Kb egy túra alkalmával több száz km szoktam letolni. de már segédmotorral megterhelő meg nem is bírja nagyon. ezért kezdtem bele az A ketegóriába hogy nagyobb motort vezethessek.

Köszönöm a tanácsokat előre is!

István



2014. szept. 13. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Suzuki GS500E/F.Megbízható,alacsony fenntartású szerethető,kényelmes túramotor.48 Le,nem egy erőgép,de a 140-160 közötti tempót kényelmesen viszi,4 literrel elmész vele.
2014. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen kb ilyenre gondolok.

mennyit érdemes érte adni. és mennyi megtett km-ig lehet elmenni a vásárlással?

2014. szept. 13. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,az F-esek drágábbak,viszont nekem jobban tetszenek.600-700 körül ki lehet fogni szépeket.Km?szerintem azt ne nézd,se az évjáratot,inkább állapotot vegyél!Olyat,amin meglátszik,hogy volt gazdája.
2014. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a segitséget.

Mennyi km számit már soknak?

2014. szept. 14. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva,akkor a 100.000 felettivel sincs gond.Na meg persze,ha nem hajtották szét(szerensefüggő is egy kicsit)
2014. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lupara ***** válasza:
A Suzuki GS/500E/F,jó választás lehet.A megadott 140-160km/h utazó? sebességet,és a 4l-es fogyasztást ez a motor nem tudja.A 4-l összejöhet max.100/h-ig,és ez a tempó utazónak is megfelel.Egy 100-ezer km-es gép is lehet jó,de azonos állapotnál 60-ezer km,jobb választás.Az emlitett 6-700ezres ár erős.Nagyon jó 250-esei vannak aHonda,Yamaha,Kawasaki triónak ís,Olvass Totalbike népitéleteket,és teszteket.Döntésedben segit,eladó motort jó áron kitartó keresés után találsz.
2014. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót.

Gondolkodtam 250 esekben is, nem áll távol tőlem. télen valamikor megvenném és felújitanám.

Szeretem az ETZ ket is. de már ideje múlt ezeknek a gépeknek.

még van időm dönteni.

2014. szept. 16. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!