Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek A2-es...

Milyen motort vegyek A2-es jogsihoz?

Figyelt kérdés
cross, chopper nem kell. lehessen vele kicsit csajozni is :P pl. Ninja, Cbr, Drz
2014. jún. 14. 22:35
 1/2 Granitis ***** válasza:
Tanuló motornak egyértelműen egy Suzuki GS500 at ajánlok (ha csajozni kell akkor GS500F vagy KTM DUKE) nekem most van egy 390 es Duke-om tsómnak pedig a suzuki. A Duke-nak van annyi hátránya hogyha azt megborítod 250k karconként és kevés a szervíz a suzukit pedig szinte egy kutya is meg tudja szerelni olyan egyszerű valamint mivel Naked (már ha azt veszed) akkor eldőlhet nyugodtan visszaállítod a tükröt és mész
2014. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de ezek a kérdések olyan hogy mondjam szépen rosszak!Én döntsem el hogy te milyen motort vegyél?Ha gazdag vagy akkor duke 390,kawasaki 250,300,cbr500r és még van egy csomó de ezek sportmotorok nem tudom hogy tetszik-e neked ez a stílus.
2014. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!