Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek Smartot? Ha igen melyiket?

Vegyek Smartot? Ha igen melyiket?

Figyelt kérdés

egy dsg váltós audi tt-m és egy rr evoque-om van, azon gondolkodtam hogy a városban cirkáláshoz leváltom a tt-t egy smartra, de melyikre? nem ismerem a smartot igazán, olyan kellene ami erős, esetleg hibrid is, jó belül és nem mopedautó érzés, plusz tudjon autópályát is kényelmesen


(kérem csak olyan írjon aki látott már közelről smartot, 18 év alattiak ne itt oktassanak, köszi)


2014. jún. 14. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Smartból ami erős az a Brabus-tuningolt Smart, amúgy nem erős és autópályára sem ajánlott mivel a kis motort pörgetni kell hogy tartsa a tempót ami nem a legjobb annak a mákdarálónak. Hibrid nincs.

A Smart egy drága divatautó mintsem közlekedési eszköz. Inkább vegyél valami kis autót. Én egy Jazzt vagy egy Yarist néznék ilyen célra, de elég nagy a választék.

2014. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit hozzátennék, hogy nem váltanám le a TT-t egy Smartra. A TT.nek legalább van ereje és megjelenése is.
2014. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yaris 1.5
2014. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább akkor már mini coopert vegyél...
2014. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mennek ám ezek a Smartok!

Tegnap pont az M6-os kivezető szakaszán jártam, ahol 80km/h a sebességkorlátozás. Óra szerint így is 90-nel mentem (megjegyzem ilyenkor a kamionosok általában tolnak le az útról, úgy látszik rájuk nem vonatkozik a 80). Egyszer csak az a legkisebb 2 személyes Smart elhúz mellettem olyan 110-es tempóval...

Hogy mennyire nyomta neki a sofőr és mennyira forgott a motor lehatárolás környékén, azt nem tudom...

2014. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem teljesítmény hogy egy autó 110-el tud menni.
2014. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!