Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astram van, illik az egy...

Opel Astram van, illik az egy 21 eves lanyhoz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miéRt kell igy leszolni...ok hogy éRdekes kéRdés...:D.engem a szüleim sosem tartottak el,sosem kaptam zsebpénzt stb nem volt miböl!!!!elkezdtem dologzni,häl istennek külföldön modellként 17 évesen.éS 19 évesen megvettem életem elsö kocsijät nem lizingre(fiat punto 1)...egyedül és nem a szülök adtäk a pénzt!a màsodik kocsimat 8persze aldtam az elsöt..)egy ford puma 2000-es volt-.nem lizingre..és itt sem a szülök nyomtäk aläm a pénzt!megdolgoztam érte éS lehet ennek a länynak is mäs munkälya van nem valami hétköznapi.erre nem gondoltok??most kisfiam van mär.ö 10 honapos!mär ugye abbamaradt a munkäm egy joidöre,és mör tény hogy nem annyit keresek,de!tudom hogy amit elértem egyedül értem el idàig!és nem mäs adott pénzt semmire sem!!!tudom hogy a péztelenségböl jöttem,utäna jol éltem mära csalädos anyuka vagyok,és bàr tény hogy nem oylan jol élek ugye mint azelött,de nem panaszkodom...és igen büszke vagyok arra hogy amilyen életem lett azelött szo szerint a nyomorbol egyedül csinàltam!tehät a kocsidhoz gratula..:)
2008. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen, az autot a szuleimtol kaptam. Nem azert, hogy vaganykodjak vele mert szerintem nem nagy szam. Szuksegem van ra mivel 70 km-re lakom az egyetemtol.

A kerdest nem azert irtam ki, hogy dicsekedjek hanem azert mert tobben is mondtak, hogy kissebb, noiessebb autot kellett volna valasszak. Csak kivancsi voltam masok velemenyere is. Nem az erdekelt, hogy megvitassatok honnan volt ra penzem. Az utolso hozzaszolonak csak gratulalni tudok.

2008. aug. 9. 17:17
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a városban cirkálsz, hanem hosszabb utat teszel meg nap mint nap, akkor különösen fontos a nagyobb, erősebb autó. Nem kissebb nőiesebb, gondolj pl egy balesetre, ennek azért biztosabb a kasztnija mint egy pici autónak.
2008. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Szia Kedves Fősulis Lány!


Szerintem illik hozzád az autó, én 22 éves vagyok, nekem tetszik! Igaz, nekem se jogsim, se autóm nincsen. Most én is irigyelhetnélek, hogy milyen jó Neked, hogy (bocsi a kifejezésért) a "segged alá még egy autót is tesznek, tankolnak bele, gondolom el is tartanak a szüleid" , de nem ezt kell tenni, hanem örülni, hogy másnak megadatott ez a lehetőség! Becsüld meg, mert tuti verdád van :)

Az a probléma a mai világban, hogy negatívan állunk másokhoz, akinek egy kicsivel is jobb, mint nekünk, azt egyből már "bántani" kell. Szomorú, hogy idáig süllyedtünk!

Vigyázz a szép autódra, és jó tanulást kívánok! :)

2008. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy mi illik hozzád, ha nem is ismerünk? Mondjuk má jó régi kérdés... De attól még baromság :D
2009. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy illik. Az Astra egy fiatalos, alsó-közép kategóriás autó, tehát sok célra használható. Ha jól érzed magad benne, akkor semmi probléma! ;)
2010. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem illik. :)


A többi "érdekes" válasszal meg ne törődj! Sajnos az utóbbi időben az a divat az oldalon, hogy vagy elkezdenek poénkodni egy kérdésen, vagy belekötnek ilyen-olyan indokkal és jól lehordják a kérdezőt. (Tisztelet a kivételnek!) Sajnos én is tapasztaltam már ilyet itt rengetegszer.


Sajnálom, hogy ennyi irigy ember van, akik csak azért is beszólnak a másiknak, hogy nehogy már másnak jobb legyen, mint neki.

Én nem vettem fel diákhitelt, mert államilag finanszírozott képzésben tanultam. Nyilván ha nem lett volna ilyen lehetőség, akkor felvettem volna én is. De ettől nem érzem úgy, hogy kevesebb, vagy rosszabb ember lennék, mint az aki felvette a diákhitelt. Nem hiszem, hogy ezt szégyelnem kéne.

És igen, lakásom is van. Mert örököltem a nagyszüleimtől. És elhiheti bárki, hogy ha választhatnék, inkább fizetném a lakáshitelt is, ha cserébe élhetnének még a nagyszüleim.

Autót is tudnék venni ha akarnék. Egy pár éves jobb állapotú használtat mindenképp. De nem veszek, mert nincs rá szükségem. Ettől sem hiszem, hogy rosszabb ember lennék, mint bárki más.

Nagyon sajnálom azokat, akik önhibájukon kívül olyan anyagi helyzetben vannak, hogy ezt nem tehetik meg. De hangsúlyozom, hogy erről nem mi tehetünk és nem minket kell okolni.

2010. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem csak egy régi trabi van!:D Az jó?
2010. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Előző!

Nem értem, hogy ez hogy jön ide. Ráadásul a szabályzat is ezt írja: "Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!"


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, attól függ, hogy mire használod. Ha mindennapi használatra, ráadásul a munkádhoz kell, aminek következtében több órát kell benne utaznod, akkor nem javaslom. Eléggé elavult konstrukció és a komfortfokozata sem elégíti ki a mai kor kívánalmait.


Nekem - vagy pontosabban fogalmazva, mivel mint írtam nekem nincs saját autóm - egyik családtagom nevén egy 1978-as Lada van, amit én is szoktam néha használni. Hétvégi autónak, vagy arra célra, hogy a város szélén lévő bevásárlóközpontba elmenjek vele és ne kelljen a vásárolt csomagokkal kilométereket gyalogolnom, utána meg az óránként induló buszra várnom és buszoznom, stb, arra szerintem tökéletes. Vagy ha esetleg nagy ritkán a városon kívül akadna valami dolgom, akkor se kell buszoznom, vonatoznom, stb.

Szóval ilyen alkalmi célokra, ha jól karban van tartva, szerintem egy régi Trabant is megfelel. Ráadásul a fenntartása, biztosítása is jóval olcsóbb, mint egy drágább autónak.

Ha mindennapos használatra kéne, akkor néznék egy korszerűbb típust.

Kielégítő volt a válaszom?

2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ja! Kössz
2010. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!