Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astram van, illik az egy...

Opel Astram van, illik az egy 21 eves lanyhoz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy mi illik? Ha szereted és megbízható akkor OK.
2008. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
melyik?g vagy h?milyen szinű?5 v 3 ajtós?nekem fekete h van, és 21 éves srác vagyok! állítólag hozzám illik! :)
2008. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
G,sotet kek, 5 ajtos
2008. aug. 8. 21:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
te kis huncut...te most dicsekszel...:)
2008. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Úgy őszintén mennyit dolgoztatok azért az autóért?
2008. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
En nem dicsekszem csak kivancsi vagyok a velemenyekre. Ennyi.
2008. aug. 8. 22:33
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Miért dicsekedne? Ez az autó nem több milliós tétel. Bárki megveheti hitelre lízingre, akinek normális munkahelye van. Szerintem illik hozzád.
2008. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Az életben nem vettem még kocsit magamnak az alapján, hogy illik- e hozzám... :S Ha most itt a többség azt mondaná, hogy nem illik, akkor lecserélnéd mondjuk egy Ferrari- ra? Az mondjuk jobban illene egy fiatal csajhoz.
2008. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem itt kellene dicsekedni az autóval... "Illik-e hozzám?" - nem tökmindegy, milyen autód van? A lényeg, hogy van, és gurul alattad!

Én pl. 22 éves vagyok, de még jogsim sincs, mert egyszerűen nem telik rá, nemhogy autóra. Azt írja valaki fent, hogy akinek van normális állása, annak telik a lízingre: hát, nem tudom, hol élnek ezek az emberek manapság, de hogy nem ebben az országban, az biztos.

Nekem ugyanis 120 000 a nettóm, ez kimondottan jónak mondható pályakezdő létemre, de sajnos hó végére semmi nem marad belőle, leginkább a lakáshitel, a diákhitel-törlesztés, a rezsi, meg a kaja miatt. Pedig nem vagyok nagyigényű...

Örülök, ha a kedves kérdezőnek az a legnagyobb problémája, hogy illik-e hozzá az autója...

2008. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Megteheti ha anyuka meg apuka alá tolja az autót, mert a lakás már biztosan megvan neki a Rózsadombon!

Az ilyen azt se tudja mi fánn terem a munka.

2008. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!