Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4t-s illetve 2t-s...

GentleMan16 kérdése:

Milyen 4t-s illetve 2t-s Endurókat illetve Crossokat tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy milyen 4T-s illetve 2T-s Endurókat, Crossokat tudnátok nekem ajánlani. Max 125cmm. Válaszotokat előre is köszi.

2014. szept. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen árban?
2014. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

4t 125 illetve 50ccm-be a vicc kategóriába tartozik, mivel harmadt gyenge. Úgyhogy maradj szépen a 2t-nél.


Krossz:

Honda CR125R (üó)

Yamaha YZ125 (üó)

Suzuki RM125 (üó)

Kawasaki KX125 (üó)

KTM SX 125 (üó)


Enduro:

Beta RR125

Aprilia RX125R

KTM EXC125 (üó)

2014. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ár nem lényeg. Nagyon szépen köszönöm! Az lenne még a kérdésem, hogy ezek közül, mint hosszúságban és, mint magasságban melyik a legnagyobb? Számomra ez fontos! Előre is köszi!
2014. szept. 13. 14:56
 4/6 anonim válasza:
Az összes olyan 92-96cm ülésmagassággal rendelkezik, kivéve a Beta annak ha jól tudom 80 valahány.
2014. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Halottam olyat, hogy Crossal főútra nem lehet menni, csak endúróval, mivel a Crosson nincs pl: visszapillantó, Km/h óra, Rendszámtábla, és fényszóró. Ez igaz? Cross, csak terep?
2014. szept. 13. 17:05
 6/6 anonim válasza:
Nem, ha megdoldod az elektronikát akkor feltudsz rá szerelni indexet, lámpás fejidomot. Viszont nem éri meg! Az üzemórás motoroknak (az összes krossz idetartozik) nagy a szervízigényük. Évente akár rá is költheted a vételárát a motorra. [link] Olvasd el. Ha olyan terveid vannak a motorral kapcsolatosan, hogy teszem azt: haverokkal kijárni, városban rohangálni, földesút akkor Aprilia RX125R-t vegyél. Az nem üzemórás, és nem kell a gatyádat is ráköltened! :)
2014. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!