Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadjara sikerult a forgalmi...

Hanyadjara sikerult a forgalmi vizsgatok B kategoriaban?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, ma buktam masodjara, van valami otletetek, hogy jobban koncentraljak es ne legyek ideges?

2014. szept. 12. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Nekem 3-ra sikerült levizsgáznom forgalmin. :D Az első bukásomnál én is nagyon el voltam keseredve, aztán nekifutottam másodjára, reménykedtem, hogy minden rendben lesz és megbuktam. :D Majd 3-ra sikerült, tudom könnyű mondani, de próbálj meg nem izgulni miatta, vedd úgy mintha csak az oktatóddal mennél 1 sima kört gyakorlásképp. Ne azon stresszelj, hogy ott ül egy vizsgabiztos is és ez élesbe megy. Talán ennyi amit tudok ajánlani, ha úgy érzed vehetsz be előtte valamilyen nyugtatót is. Vagy ha tabit nem akarsz bekapni akkor tudom ajánlani a citromfű teát, az nyugtat. Mielőtt elmész igyál olyat vagy akár vihetsz is magaddal és tudsz ott közvetlen előtte. Hajrá!
2014. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.
2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőre meg lett minden. Meglepődtem magamon, mert olyan nyugodt voltam egész vizsgán hogy az nem igaz. Szóval maradj nyugodt és menni fog!
2014. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!