Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem pörtög ki? (derbi...

Miért nem pörtög ki? (derbi senda)

Figyelt kérdés
Rátettem egy leovince v6 sportkipufogót és nem pörög ki nem gyorsul úgy ahogy kell 6-os full gázon 50-et megy.A motor teljesen gyári 2010-es 17.5-es karbival gyári kipufogóval jó .

2014. szept. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak a kipufogóval nem oké valami!

A 2T motoroknál nagyon fontos a pontos kipufogó tervezés, a gázcserét, ezen keresztül a teljesítményt nagyban befolyásolja.

Egyébként ezt soha nem is értettem, hogy a gondosan, adott motorhoz gyárilag megtervezett kipufogót miért kell lecserélni?

2014. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem nem a kipufogó tervezéssel van a baj mert már használt.azért vettem mert olcsón megtudtam szerezni és jobb hangja is van tőle inkább arra gondolok hogy hozzá kellene állítani a karbit de nem értek hozzá annyira sajnos.
2014. szept. 5. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak végdobot tettél rá vagy rezonátort is? Egy végdobhoz nem kell a karbit állítani, viszont lehet, hogy túlságosan is fojtatlan a végdob. A 2t motoroknál sokat számít a megfelelő fojtás a kipufogóban, aminek kiiktatása nemhogy növeli a teljesítményt, de csökkenti.
2014. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
komplett rendszert tettem rá de karibt nem állítottam nem akartam piszkálni,eltekergetni én úgy gondolom az a baj de ha valaki tudja hogy mit kell állítani azt szivesen fogadom :D a kipufogóval nincs baj mert már használatba volt és jól működött.
2014. szept. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!