Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe kidobálja a...

Szabgab78 kérdése:

Simson Schwalbe kidobálja a kettest felfelé váltásban nagygenerál után. Váltállítás vagy csak fogaskerék összekopás kérdése?

Figyelt kérdés
Vettem egy turbós Simson Schwalbet, amit a nagygenerál jegyében csavarig szétszedett, fúrt és átnézett az eladó, még bejáratós. Kidobálja a kettest felfelé váltásban (egyesből), ő azt mondja, szerinte csak az új fogaskerekek nem koptak még össze, azért csinálja. Ez igaz lehet, vagy csak rosszul van beállítva a váltó? Láttam máshol videót beállításról, de én tutira nem nyúlok hozzá, viszont ha hülyeséget beszél inkább már most visszaviszem hozzá és nem járkálok vele így. Köszi, Gábor

2014. szept. 3. 09:24
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Nincs ilyen hogy a váltó fogaskerekek ősszekopnak. Hogy is lehetne, azért kezelik, hogy ne kopjon. Váltóbeállítás gond lesz. De ha ezzel nincs tisztában jó eséllyel a felújítás se volt szakszerű. Ráadásul még nagygenerál után se kell elállítani egy jól beállított váltót.

Jobb lenne megmutatni olyannak aki ért hozzá. Különben otthon is meg lehet próbálni beállitani, egész jó leírások, videok is vannak a neten

2014. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!