Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdésem, tegnap este balra...

Kérdésem, tegnap este balra szabálytalanul visszakanyarodtam egy úton, már kanyarodásban voltam, mikor egy rendőrautóból rámdudáltak. Nem jöttek oda, de volt kamera. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Már kanyarodtam,amikor rámdudáltak egy rendőrautóból,leálltam,vészvillogót bekapcsoltam,mert folyton leállt a motor,azért is kanyarodtam vissza.Rendőr nem jött utánam,de térfigyelőkamera az ott volt,mint kiderült később.
2014. aug. 31. 10:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi, ha akartak volna bírságot adni, akkor megtették volna. :)
2014. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Térfigyelő kamera felvétele alapján szabálytalan manőverért simán büntethetnek. Engem még nem, de ismerőst már büntettek így. Ő egy ilyen 5m-es kis összekötő útba hajtott bele, ami a másik irányból volt egyirányú, az ő feléről meg behajtani tilos (A Fiumei útnál vannak ilyenek).
2014. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, hogy dudált-hangjelzést adott, attól a kamera alapján postázzák, ha vette is...
2014. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!