Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kamera az ami ilyen...

Milyen kamera az ami ilyen infrásan lát este, zöld színben?

Figyelt kérdés
kb minden második filmben van olyan, énmég sose láttam éjjellátó kamerát pedig volt már kamerám ami 200 ezret ért, és fényképezőm is, most pl egy nikon d3100 van ebbenvan ilyen??? vagy mi a farnc az???
2012. júl. 19. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
gyors választ mert a lapos lemerül 5 perc mulva :D
2012. júl. 19. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:

az egy spéci kamera.

[link]

2012. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hol lehet ilyet kapni, mennyibe kerül? csak mert az elmúlt húsz évben a horror filmek nagy kedvence... a legnyomibb átlagos iskolásnak is ilyen van én meg még sose láttam hasonlót se életben...
2012. júl. 19. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából minden kamera látja az infravörös tartományba eső fényt. Ki lehet próbálni akár a telefonoddal, és a távirányító végével (mivel az is infravörös fénnyel működik). Összerakhatsz magadnak egy "éjjellátó" készüléket valamilyen kamerából, és infralámpából.
2012. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a legnyomibb átlagos iskolásnak? honnan valósi vagy?
2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem itt... a horror filmekben... :D itt egész magyarországon nem láttam még ilyet de szentem má a nyolcvanak években is nagy divat volt a horror filmekben... ( na jo tulzok de akkor is)
2012. júl. 20. 16:19
 7/7 A kérdező kommentje:
hol vehetek infra lámpát?
2012. júl. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!