Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki járt már a szlovén autópál...

Aki járt már a szlovén autópályán, mik azok a tűzgolyók amik a pálya közepén találhatók? Mit jelentenek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tűzgolyó, nem ez véletlenül?

[link]

A múltkor átmentünk egész Szlovénián, egy kicsit agyaltunk is rajta, de aztán volt más ami elvonja a figyelmünket. Azóta se tufom mi az, már engem is érdekel...

:)

2014. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen!
2014. aug. 28. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak a szakasznak az előjelző táblája, ahol a dupla szalagkorlát bontható és alatta rendes útburkolat van. Gondolom a tűzoltóknak van kirakva egy-egy kényszerterelés könnyebb kiépítése miatt - bár én úgy vettem észre, hogy inkább áll a sor két sávon Vransko-tól Kozináig, minthogy ezzel csinálnának valamit. :D


Ha a fenti linken tovább mentek "néhány" métert, akkor látni is amiről írtam :D

2014. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm, igazad van! Azóta még egyszer jártunk arrafelé és le is csekkoltam. Gondolom főként azért van így, mert ahol van ilyen tűzgolyó ott nincs leállósáv és egy tűzoltó autó esetén senki se tudna sehova se lehúzódni.
2014. szept. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!