Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drágák a Volvok?

Miért ilyen drágák a Volvok?

Figyelt kérdés
Mit tudnak, amiért ilyen drágák? Csak szerintem túlárazottak? Egy Volvoból már egy BMW vagy Audi is kijön.
2010. jan. 16. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a volvok azert dragak mert egy nagyon jo felszereltseggeu autok nagyon megbizhatoak, es nagyon kenyelmesek es ezek a fo szempontok egy autoknak es azert ennyi az ara.
2010. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
zabálni:)
2010. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
pont azért mert van is olyan jó, és szerintem a formája elegánsabb, kevésbé hivalkodó,, mint a BMW. de ez ízlés kérdése.
2010. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem, h a bmw-nek mér ennyi az ára, sztem durván túl vannak árazva...

egy 330i-ből már kijön egy C30 T5 is, és sztem egyértelmű, h melyik a jobb választás...

2010. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen csak szerinted túlárazottak. Az egyik kedvenc gépem a volvo, nagybátyámnak S80-a van, havernak meg BMW 525d és sztem a volvo kényelembe nagyban veri, nekem jobban is tetszik, de teljesítménybe nem tom hasonlítani, mert még csak a volvoval mentem, de mind a kéttő 2.5D.
2010. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volvo az volvo...biztonságilag magasan veri az audit meg a bmw-t...a benne levő anyag sokat számít.Szerintem is kényelmesebb,meg szebb.Sőt különlegesebb.Nézd meg akinek van egy kis pénze az audit,meg bmw-t akar.A volvo megmaradt amolyan félig úri márkának.
2010. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hozzunk fényt a sötét éjszakába

1 axióma

volvót bmwvel nem hasonlítunk össze. Mivel az egyik elöl a másik hátul kapar

2. axióma a bmw nincs egy árban a volvóval.

3. axióma ami egy volvoban extra az egy lexusban széria.

A másik az audi, nos igen vele egy kategóriában vala

mind a kettő alapjáraton elöl kaparós vagy összkerekes.

A volvo másik ellenfele a saab.

A volvo legfőbb védjegye a biztonság. Ámbártorkodnék megjegyezni, hogy biztonsági szempontból telljességgel mind1 hogy egy audiban egy volvoban egy saabban vagy egy cadillacban ülsz. Ki fogsz szállni belőle, hiszen mind1ik ötcsillagos.

beszéljünk a volvo különlegességéről. Rövid de tömör lesz

D5 T5 AWD. a volvo 5 hengeres turbódízel és turbós benzin motorja világrengető a maga kategóriájában! az összkerékhajtás fejlett.

Visszafogott udvarias kocsi. Egy volvoval nem köpködnek meg.

ÉÉS olcsóbb mint egy bmw\merci\lexus.

Így visszatérve a kérdés értelmetlen. (mivel alapáron a bmw és a merci is fapad, így drágábnak tűnhet a volvo, de ha ugyanazok az tételek szerepelnek az extralistán akkor 4 5 millió forintos különbség is kialakulhat!

2010. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Törésteszten mindig az első helyen áll a Volvo! Nagyon biztonságos, kényelmes autó. Nem papírból van, mint pl. Suzuki.. Valamint külföldön egyáltalán nem drágák, csak itt Magyarországon. (Bár külföldön keresnek is hozzá rendesen, ami miatt itt lehet nekünk drágának tűnik.)
2011. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nincs igazad, nem jön ki egy volvo árából egy bmw vagy audi

azonos kategoriába felszereltség mellett. Jóval drágább mindkét német márka. Azért ilyen drágák, mert prémium autók (legalábbis itthon annak számítanak), kényelmesek,és legelső sorban nagyon biztonságosak. Aránytalanul drágábban ugyanakkor mint egy nem prémium autó hasonló felszereltséggel, de erről szól a prémium érzés:) A bmw vel vagy az audival viszont nem egy árban vannak, jó egy két vagy mégtöbb millios különbségeket találhatsz. Ha már csak azt vesszük, hogy egy csúcskategóriás volvo ha mindennel telepakolod, akkor sem lesz több 16 millionál, egy hatos audi ami rendes kb. onnan kezdődik... a volvo s40 alapára kb 5-6 millio forint között lehet asszem, a bmw 3as 9nél kezdődik alapáron...stb...részletes infok a honlapokon megtekinthetőek (bocs a számbeli tévedésért, most nemtudom aktuálisan de van hatalmas különbség csak azt akartam érzékeltetni)

2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ilyen drágák, mert ha minden ilyen pénztelen úrhatnám proletár ilyet tudna venni, akkor nem győznének annyit gyártani belőle.
2012. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!