Outstep01 kérdése:
Lejárt külföldi okmányokkal rendelkező autó vásárlása magyarországi személytől. Mennyibe kerülne nekem magyarországon forgalombahelyeztetni?
Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mennyibe kerülne kompletten a magyarországi forgalomba helyezés illetve mit kell elintézni összességében? Hogyan kezdjek neki ha úgy döntenék hogy megvásárolom az autót.
Egy audi a4/b5 1.8T autóról lenne szó ami 210 ezer forint.
Az autó lejárt külföldi (osztrák) okmányokkal rendelkezik. Azt jelen pillanatban nem tudom hogy külföldön ki lett-e vonva a forgalomból.
Összesen mennyibe kerülne nekem a magyarországi forgalomba helyezés?(regadó, műszaki, illetékek, törzskönyv-forgalmi, stb...)
Elsősorban a kérdésre irányuló válaszokat várnék és nem lebeszélést. Tisztában vagyok a kockázatokkal az autót illetően.
2014. aug. 27. 12:52
1/2 anonim válasza:
Hát biztos többe mint maga az autó. Viszont csak úgy nem szoktak hagyni elveszni egy autót a süllyesztőbe, oka van. Ha azt sem tudod ki lett-e vonva, könnyen lehet hogy végleg ki lett vonva, akkor egy halom ócskavasat vásároltál 10Ft/kg kb az ára.
2/2 anonim válasza:
pont annyi, mintha kintről hoznád be.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!