Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa 350/638 egyik henger...

Jawa 350/638 egyik henger miért nem megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne a fent említett motorral, hogy az egyik hengerem nem megy alapjáraton, de ha felpörög a motor kb. 3-4 ezres fordulatra, akkor feléled. Gyújtás probléma kizárva, minden új, illetve a működő hengerről is mindent áttéve (megszakító, kondi stb.) működött az alaphelyzetben rossz henger. Van valakinek ötlete?

2014. aug. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
El van menve a főtengely, a két dugó nem pont 180 fokkal követi egymást a holtpontokon, így eleve csak az egyik hengerhez lehet belőni a gyújtást. Egyik ismerősöm a Velorexével kínlódott így. Azon ez volt a baj.
2014. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ezt hogy lehet megnézni, hogy tényleg ez-e a gond? Más probléma nem lehet? Mert ez elég drasztikus beavatkozást sejtet...
2014. aug. 27. 21:17
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom. Az én 638-as Javám blokkjából ilyen magas hangú ciripelés is hallatszik.
2014. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sith nagyúr válasza:
nekem is ez a bajom a jawa-mal a gyújtásról anyit hogy mindkét hengernek külön lehet állítani így nem az a probléma hogy nem jó az egyik előgyújtása
2015. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!